Понуди
  Filters
  Пребарување

  АУГУСТОС Студиос - Трипити

  €109,00
  Вила Аугустос Студиос е лоцирана во Трипити, вилата има прекрасно уреден двор со зеленило и базен со лежалки. Вилата е на 200м. од плажа и располага со 1/2+1 и 1/3 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Има сопствен паркинг.

  Координати 40º 37'30.5" N  24º 32'31.8" E

   

   

  Augustos Studios - Tripiti

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  +1 студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба (3 класични кревети)
      мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7             189 €               135 €
  17.07.2021 7             189 €               135 €
  24.07.2021 7             189 €               135 €
  31.07.2021 7             209 €               149 €
  07.08.2021 7             215 €               155 €
  14.08.2021 7             215 €               155 €
  21.08.2021 7             189 €               135 €
  28.08.2021 7             189 €               135 €
  04.09.2021 7             179 €               125 €
  11.09.2021 7             165 €               115 €
  18.09.2021 7             155 €               109 €
  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион (се служи во таверна, не во сместувачкиот објект) 15 евра по лице на ден                  
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    

  Координати 40º 37'30.5" N  24º 32'31.8" E

   

   

  Augustos Studios - Tripiti

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  +1 студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба (3 класични кревети)
      мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7             189 €               135 €
  17.07.2021 7             189 €               135 €
  24.07.2021 7             189 €               135 €
  31.07.2021 7             209 €               149 €
  07.08.2021 7             215 €               155 €
  14.08.2021 7             215 €               155 €
  21.08.2021 7             189 €               135 €
  28.08.2021 7             189 €               135 €
  04.09.2021 7             179 €               125 €
  11.09.2021 7             165 €               115 €
  18.09.2021 7             155 €               109 €
  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион (се служи во таверна, не во сместувачкиот објект) 15 евра по лице на ден                  
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)