Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ ДИМИТРИ 2 ”- ПОЛИХРОНО

  €80,00
  ВИЛА Димитри Полихроно Вила Димитри се наоѓа на само 150 метри од прекрасната песочна плажа во мирниот дел на Полихроно.Вилата располага со четирикреветни и петокреветни студија и петокреветен дуплекс апартман. И студиаа и апартмaнот се со комплетно опремена кујна, бања, клима, интернет и ТВ (вклучени во цената).
  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
  27.05 – 03.06 7 110 * 120 *
  03.06 – 10.06 7 125 * 135 *
  10.06 – 17.06 7 200 * 220 *
  17.06 – 24.06 7 270 300
  24.06 – 01.07 7 300 340

   

  Сезонски цени

   

  Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
  01.07 – 08.07 7 330 395
  08.07 – 15.07 7 400 470
  15.07 – 22.07 7 450 520
  22.07 – 29.07 7 450 520
  29.07 – 05.08 7 450 520
  05.08 – 12.08 7 450 520
  12.08 – 19.08 7 450 520
  19.08 – 26.08 7 410 470
  26.08 – 02.09 7 350 430

   

  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
  02.09 – 09.09 7 250 320
  09.09 – 16.09 7 190 270
  16.09 – 23.09 7 100 * 130 *
  23.09 – 30.09 7 80 * 100 *

   

  • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
  • Цените се дадени за наем на апартман без вклучен превоз.
  • Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
  • Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг.

   

   

   

   

   

  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
  27.05 – 03.06 7 110 * 120 *
  03.06 – 10.06 7 125 * 135 *
  10.06 – 17.06 7 200 * 220 *
  17.06 – 24.06 7 270 300
  24.06 – 01.07 7 300 340

   

  Сезонски цени

   

  Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
  01.07 – 08.07 7 330 395
  08.07 – 15.07 7 400 470
  15.07 – 22.07 7 450 520
  22.07 – 29.07 7 450 520
  29.07 – 05.08 7 450 520
  05.08 – 12.08 7 450 520
  12.08 – 19.08 7 450 520
  19.08 – 26.08 7 410 470
  26.08 – 02.09 7 350 430

   

  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања 1/4 студио 1/5 Дуплекс
  02.09 – 09.09 7 250 320
  09.09 – 16.09 7 190 270
  16.09 – 23.09 7 100 * 130 *
  23.09 – 30.09 7 80 * 100 *

   

  • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
  • Цените се дадени за наем на апартман без вклучен превоз.
  • Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
  • Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг.