Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ЕЛЕНА”

  €85,00
  Вила Elena се наоѓа на одлична и мирна локација во Фурка на само 200 м. до плажа и исто толку одалечена од центарот на градчето. Вилата е комплетно реновирана во 2016 год. со нов и модерен ентериер и располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија. Секое од студијата располага со комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има кревети, ТВ, купатило, тераса и клима уред (вклучен во цената). Во непосредна близина на вилата има голем суперпаркет. Вила Elena е идеална за оние кои сакаат мирен и фамилијарен одмор, а сепак во непосредна близина на сите збиднувања и плажата.
  Вила „ELENA“ – Fourka
  Период Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио 1/4 студио
  20.05-27.05.17 7* 39 39 39
  27.05-03.06.17 7* 59 59 59
  03.06-10.06.17 7* 80 89 98
  10.06-17.06.17 7* 125 135 150
  17.06-24.06.17 7* 150 160 190
  24.06-01.07.17 7 310 320 340
  01.07-08.07.17 7 320 330 350
  08.07-15.07.17 7 330 345 375
  15.07-22.07.17 7 350 380 415
  22.07-29.07.17 7 350 380 415
  29.0705.08.17 7 350 380 415
  05.08-12.08.17 7 320 340 415
  12.08-19.08.17 7 320 340 360
  19.08-26.08.17 7 290 310 330
  26.08-02.09.17 7* 135 145 155
  02.09-09.09.17 7* 125 135 145
  09.09-16.09.17 7* 100 100 100
  16.09-23.09.17 7* 95 95 95
  23.0930.09.17 7* 69 69 69
  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.


  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15€.

  Вила „ELENA“ – Fourka
  Период Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио 1/4 студио
  20.05-27.05.17 7* 39 39 39
  27.05-03.06.17 7* 59 59 59
  03.06-10.06.17 7* 80 89 98
  10.06-17.06.17 7* 125 135 150
  17.06-24.06.17 7* 150 160 190
  24.06-01.07.17 7 310 320 340
  01.07-08.07.17 7 320 330 350
  08.07-15.07.17 7 330 345 375
  15.07-22.07.17 7 350 380 415
  22.07-29.07.17 7 350 380 415
  29.0705.08.17 7 350 380 415
  05.08-12.08.17 7 320 340 415
  12.08-19.08.17 7 320 340 360
  19.08-26.08.17 7 290 310 330
  26.08-02.09.17 7* 135 145 155
  02.09-09.09.17 7* 125 135 145
  09.09-16.09.17 7* 100 100 100
  16.09-23.09.17 7* 95 95 95
  23.0930.09.17 7* 69 69 69
  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.


  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15€.

  Ознаки за производ