Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ЕLEKTRA“ – ПЕФКОХОРИ

  €80,00
  Вила Електра е лоцирана во мирниот дел на Пефкохори (веднаш до црквата) во непосредна близина на центарот и одалечена на 250м. од плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студиа на приземје и прв спрат. Сите студиа се опремени со 2 единиечни кревети, 3 единечни кревети или 1 брачен + 1 единечен, комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (вклучен во цената) и пространи тераси. На самиот влез во вилата има рецепција и мал лоби бар. Во вилата има и WiFi интернет.
  Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори
  Период Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд.
  20.05-27.05.17 7* 39 39
  27.05-03.06.17 7* 59 59
  03.06-10.06.17 7* 80 89
  10.06-17.06.17 7* 110 120
  17.06-24.06.17 7* 150 160
  24.06-01.07.17 7 310 320
  01.07-08.07.17 7 320 330
  08.07-15.07.17 7 330 345
  15.07-22.07.17 7 350 380
  22.07-29.07.17 7 350 380
  29.07-05.08.17 7 350 380
  05.08-12.08.17 7 350 380
  12.08-19.08.17 7 350 380
  19.08-26.08.17 7 320 345
  26.08-02.09.17 7* 150 160
  02.09-09.09.17 7* 130 140
  09.09-16.09.17 7* 100 100
  16.09-23.09.17 7* 95 95
  23.09-30.09.17 7* 69 69  Напомена: Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  Во цената на аранжманитевклучено е користењето на клима уредот Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира) Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  возрасни: 35 €
  деца од 2 до 12 години: 20 €
  деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори
  Период Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд.
  20.05-27.05.17 7* 39 39
  27.05-03.06.17 7* 59 59
  03.06-10.06.17 7* 80 89
  10.06-17.06.17 7* 110 120
  17.06-24.06.17 7* 150 160
  24.06-01.07.17 7 310 320
  01.07-08.07.17 7 320 330
  08.07-15.07.17 7 330 345
  15.07-22.07.17 7 350 380
  22.07-29.07.17 7 350 380
  29.07-05.08.17 7 350 380
  05.08-12.08.17 7 350 380
  12.08-19.08.17 7 350 380
  19.08-26.08.17 7 320 345
  26.08-02.09.17 7* 150 160
  02.09-09.09.17 7* 130 140
  09.09-16.09.17 7* 100 100
  16.09-23.09.17 7* 95 95
  23.09-30.09.17 7* 69 69  Напомена: Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  Во цената на аранжманитевклучено е користењето на клима уредот Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира) Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  возрасни: 35 €
  деца од 2 до 12 години: 20 €
  деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Ознаки за производ