Понуди
  Filters
  Пребарување

  "Вила ИЛАКТИДА" - Торони

  €159,00
  Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски содржини, на 100м од плажа. Вилата располага со прекрасно уреден двор, сопствен паркинг и скара. Во понуда се трокреветни студија со еден голем брачен и еден едиченен кревет, кујна со фрижидер, решо и прибор согласно капацитетот на собата, тоалет со туш, балкон, ТВ (рамен екран), клима (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно) Одличен избор за сите кои бараат модерно сместување покрај прекрасна песочна плажа. Вилата Илактида е една од најпродаваните и најбараните во Торони. Локација/ Кординати: 39.9850594,23.9041031

  Поаѓање

  ЈУНИ

  ЈУЛИ

  АВГУСТ

  СЕПТЕМВРИ

  Наем

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  Термин

  13

  20

  27

  4

  11

  18

  25

  1

  8

  15

  22

  29

  5

  12

  19

  26

  STD(1/2+1)

  329

  379

  406

  420

  449

  489

  519

  529

  529

  529

  529

  499

  369

  319

  230

  159

   

   

  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

  Цените се дадени за наем на студио без превоз за 7 ноќи/8 дена.

   

  ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА:

  * Сместување во Студио 7 ноќи

   

  ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ ВКЛУЧУВА:

  * Превоз до избраниот објект во Грција.

  * Задолжително патничко осигурување.

  * Останати индивидуални трошоци, факултативни екскурзии, дополнителни оброци….

  * Турситичка Такса 0,50 центи по соба од ноќ

  * ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ПЦР ТЕСТ. 

  * ПЦР тест за Ковид 19 – 1.800 денари (можност за резервација, закажување термин и уплата во агенција)

   

  НАПОМЕНИ:

  – Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

  – Во соба, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни

  – Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат до 10:00 (локално време), а сместувањето е после 14:00 часот (локално време);

  – Хигиената во објектот за време престојот ја одржуваат самите гости;

  – Превоз од  Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;

  – Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

  – Секој патник има право на превоз на 1 парче багаж до 20 кг и 1 парче рачен багаж.

   

   

  – Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

   

  ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  – За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;

  – Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);

  Поаѓање

  ЈУНИ

  ЈУЛИ

  АВГУСТ

  СЕПТЕМВРИ

  Наем

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  Термин

  13

  20

  27

  4

  11

  18

  25

  1

  8

  15

  22

  29

  5

  12

  19

  26

  STD(1/2+1)

  329

  379

  406

  420

  449

  489

  519

  529

  529

  529

  529

  499

  369

  319

  230

  159

   

   

  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

  Цените се дадени за наем на студио без превоз за 7 ноќи/8 дена.

   

  ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА:

  * Сместување во Студио 7 ноќи

   

  ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ ВКЛУЧУВА:

  * Превоз до избраниот објект во Грција.

  * Задолжително патничко осигурување.

  * Останати индивидуални трошоци, факултативни екскурзии, дополнителни оброци….

  * Турситичка Такса 0,50 центи по соба од ноќ

  * ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ПЦР ТЕСТ. 

  * ПЦР тест за Ковид 19 – 1.800 денари (можност за резервација, закажување термин и уплата во агенција)

   

  НАПОМЕНИ:

  – Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

  – Во соба, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни

  – Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат до 10:00 (локално време), а сместувањето е после 14:00 часот (локално време);

  – Хигиената во објектот за време престојот ја одржуваат самите гости;

  – Превоз од  Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;

  – Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

  – Секој патник има право на превоз на 1 парче багаж до 20 кг и 1 парче рачен багаж.

   

   

  – Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

   

  ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  – За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;

  – Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);