Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „МАГДА” – ПЕФКОХОРИ

  €69,00
  Вила Магда 2 е сместена на шеталиштето во централниот дел на Пефкохори, во третиот ред на куќи од морето на околу 40 метри од плажа. Вилата располага со четворокреветни апартмани – дуплекси. Секој апартман има претсобје од кое се влегува во две одвоени спални соби со по два кревети, секоја соба има кујна која е целосно опремена и wc, телевизор, клима и своја тераса, (апартманите се 42 м2 + тераса). Во близина на вилата има маркет, пекара, месара, продавници за овошје и зеленчук, ресторани пицерии и сл.

   

   

  ТЕРМИН ОД:

  НОЌИ

  MAGDA 2 1/4 DUPLEX

  18.05

  7*промо

  69

  25.05

  7*промо

  79

  01.06

  7*

  119

  08.06

  7*

  139

  15.06

  7*

  169

  22.06

  7*

  189

  29.06

  7

  390

  06.07

  7

  450

  13.07

  7

  490

  20.07

  7

  490

  27.07

  7

  490

  03.08

  7

  490

  10.08

  7

  490

  17.08

  7

  440

  24.08

  7*

  199

  31.08

  7*

  159

  07.09

  7*

  139

  14.09

  7*промо

  89

   

   

  ТЕРМИН ОД:

  НОЌИ

  MAGDA 2 1/4 DUPLEX

  18.05

  7*промо

  69

  25.05

  7*промо

  79

  01.06

  7*

  119

  08.06

  7*

  139

  15.06

  7*

  169

  22.06

  7*

  189

  29.06

  7

  390

  06.07

  7

  450

  13.07

  7

  490

  20.07

  7

  490

  27.07

  7

  490

  03.08

  7

  490

  10.08

  7

  490

  17.08

  7

  440

  24.08

  7*

  199

  31.08

  7*

  159

  07.09

  7*

  139

  14.09

  7*промо

  89