Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „НИКОС” – ПОЛИХРОНО

  €59,00
  Вила Никос се наоѓа на околу 200 м. од плажата во Полихроно. Вилата располага со трокреветни апартмани и четворокреветни дуплекси на прв кат, кои се со комплетно опремена кујна, TV, интернет и клима чие користење е вклучено во цената. Вилата исто така располага со просторни тераси и сопствен паркинг.

   

  Вила „NIKOS“

  ТЕРМИН ОД:

  НОЌИ

  NIKOS 1/3 APP

  NIKOS 1/4 DUPLEX

  18.05

  7*промо

  59

  69

  25.05

  7*промо

  69

  79

  1.06

  7*

  89

  119

  8.06

  7*

  119

  139

  15.06

  7*

  139

  159

  22.06

  7*

  149

  169

  29.06

  7

  310

  360

  6.07

  7

  330

  420

  13.07

  7

  350

  460

  20.07

  7

  350

  460

  27.07

  7

  350

  460

  3.08

  7

  350

  460

  10.08

  7

  340

  460

  17.08

  7

  320

  420

  24.08

  7*

  139

  179

  31.08

  7*

  119

  139

  7.09

  7*

  99

  126

  14.09

  7*промо

  69

  79

  21 .09

  7*промо

  59

  69

  НАПОМЕНА:   

  - Цените со * се однесуваат за пакет 

    аранжман по лице за 7 ноќевања со  

    вклучен превоз.  

  - За патување со сопствен превоз, цената се 

    намалува за 10 евра;

  - Цените без * се однесуваат за наем на 

    апартман за 7 ноќевања. 

  - Во апартман, за термините со *, две лица 

   плаќаат полн износ а третото и четвртото   

   лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат  

   само за превоз.

  - Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и 

   се плаќа на лице место.

  - Сместувањето во собите е после 13 часот  

   локално време, а напуштањето на собите е  

   до 09:00 часот локално време.

  - За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања 

   одобруваме вкупен попуст од 5%.

  - Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

   

  - Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

   

  Вила „NIKOS“

  ТЕРМИН ОД:

  НОЌИ

  NIKOS 1/3 APP

  NIKOS 1/4 DUPLEX

  18.05

  7*промо

  59

  69

  25.05

  7*промо

  69

  79

  1.06

  7*

  89

  119

  8.06

  7*

  119

  139

  15.06

  7*

  139

  159

  22.06

  7*

  149

  169

  29.06

  7

  310

  360

  6.07

  7

  330

  420

  13.07

  7

  350

  460

  20.07

  7

  350

  460

  27.07

  7

  350

  460

  3.08

  7

  350

  460

  10.08

  7

  340

  460

  17.08

  7

  320

  420

  24.08

  7*

  139

  179

  31.08

  7*

  119

  139

  7.09

  7*

  99

  126

  14.09

  7*промо

  69

  79

  21 .09

  7*промо

  59

  69

  НАПОМЕНА:   

  - Цените со * се однесуваат за пакет 

    аранжман по лице за 7 ноќевања со  

    вклучен превоз.  

  - За патување со сопствен превоз, цената се 

    намалува за 10 евра;

  - Цените без * се однесуваат за наем на 

    апартман за 7 ноќевања. 

  - Во апартман, за термините со *, две лица 

   плаќаат полн износ а третото и четвртото   

   лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат  

   само за превоз.

  - Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и 

   се плаќа на лице место.

  - Сместувањето во собите е после 13 часот  

   локално време, а напуштањето на собите е  

   до 09:00 часот локално време.

  - За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања 

   одобруваме вкупен попуст од 5%.

  - Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

   

  - Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)