Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ОКЕАНИС “ – ФУРКА

  €89,00
  Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 40 метри од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред чие користење е бесплатно.

   

  ТЕРМИН

  НОЌИ

  OCEANIS 1/4 ниско приземје 

  OCEANIS 1/4 АПП

  01.06

  7*

  89

  99

  08.06

  7*

  109

  129

  15.06

  7*

  129

  159

  22.06

  7*

  149

  179

  29.06

  7

  320

  350

  06.07

  7

  340

  370

  13.07

  7

  360

  390

  20.07

  7

  360

  390

  27.07

  7

  360

  390

  03.08

  7

  360

  390

  10.08

  7

  360

  390

  17.08

  7

  320

  350

  24.08

  7*

  139

  159

  31.08

  7*

  109

  129

  07.09

  7*

  89

  99

  14.09

  7*промо

  69

  69

  НАПОМЕНА:   

  - Цените со * се однесуваат за пакет аранжман 

     по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

  - За патување со сопствен превоз, цената се  

     намалува за 10 евра;

  - Цените без * се однесуваат за наем на 

     апартман за 7 ноќевања. 

  - Во апартман за термините со *,  две лица 

    плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe  

    се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за 

    превоз.

  - Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман   

     и се плаќа на лице место.

  - Сместувањето во собите е после 14 часот  

    локално време, а напуштањето на собите 

  е до 09:00 часот локално време.

  - За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

  - Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

   

  - Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

   

  ТЕРМИН

  НОЌИ

  OCEANIS 1/4 ниско приземје 

  OCEANIS 1/4 АПП

  01.06

  7*

  89

  99

  08.06

  7*

  109

  129

  15.06

  7*

  129

  159

  22.06

  7*

  149

  179

  29.06

  7

  320

  350

  06.07

  7

  340

  370

  13.07

  7

  360

  390

  20.07

  7

  360

  390

  27.07

  7

  360

  390

  03.08

  7

  360

  390

  10.08

  7

  360

  390

  17.08

  7

  320

  350

  24.08

  7*

  139

  159

  31.08

  7*

  109

  129

  07.09

  7*

  89

  99

  14.09

  7*промо

  69

  69

  НАПОМЕНА:   

  - Цените со * се однесуваат за пакет аранжман 

     по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

  - За патување со сопствен превоз, цената се  

     намалува за 10 евра;

  - Цените без * се однесуваат за наем на 

     апартман за 7 ноќевања. 

  - Во апартман за термините со *,  две лица 

    плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe  

    се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за 

    превоз.

  - Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман   

     и се плаќа на лице место.

  - Сместувањето во собите е после 14 часот  

    локално време, а напуштањето на собите 

  е до 09:00 часот локално време.

  - За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

  - Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

   

  - Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)