Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА ХОТЕЛ „MISTRAL“ – КАЛИТЕА

  €85,00
  Вила хотел Мистрал се наоѓа во мирниот дел на Калитеа на 5-7 мин. од плажа, во непосредна близина на вила Магдалини. Вилата располага со 1/2+1 студиа со комплетно опремена кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената), и сат. ТВ. Во дворот има базен и лежалки, а WiFi пристапот е овозможен на базен и рецепција. На 50-ина метри се наоѓа голем јавен паркинг, каде и во висока сезона може да се најде бесплатно паркинг место. Вилата е идеална за оние кои покрај плажа и море, сакаат слободното време да го поминат покрај во базенот во пријатна атмосфера, а сепак блиску до центарот и сите збиднувања.
  Вила „MISTRAL“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2+1 студио
  20.05-27.05.17 7* 90
  27.05-03.06.17 7* 100
  03.06-10.06.17 7* 115
  10.06-17.06.17 7* 140
  17.06-24.06.17 7* 170
  24.06-01.07.17 7 330
  01.07-08.07.17 7 340
  08.07-15.07.17 7 355
  15.07-22.07.17 7 390
  22.07-29.07.17 7 390
  29.07-05.08.17 7 390
  05.08-12.08.17 7 390
  12.08-19.08.17 7 390
  19.08-26.08.17 7 355
  26.08-02.09.17 7* 165
  02.09-09.09.17 7* 145
  09.09-16.09.17 7* 135
  16.09-23.09.17 7* 105
  23.09-30.09.17 7* 85

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
  • Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила „MISTRAL“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2+1 студио
  20.05-27.05.17 7* 90
  27.05-03.06.17 7* 100
  03.06-10.06.17 7* 115
  10.06-17.06.17 7* 140
  17.06-24.06.17 7* 170
  24.06-01.07.17 7 330
  01.07-08.07.17 7 340
  08.07-15.07.17 7 355
  15.07-22.07.17 7 390
  22.07-29.07.17 7 390
  29.07-05.08.17 7 390
  05.08-12.08.17 7 390
  12.08-19.08.17 7 390
  19.08-26.08.17 7 355
  26.08-02.09.17 7* 165
  02.09-09.09.17 7* 145
  09.09-16.09.17 7* 135
  16.09-23.09.17 7* 105
  23.09-30.09.17 7* 85

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
  • Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.