Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ANA“ – НЕА ФЛОГИТА

  €75,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува нa градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.
  Вила Ана се наоѓа на само 50 метри од прекрасната песочна плажа.Вилата располага со четирикреветни и петокреветни апартмани. Секој апартмaн има по две простории, спална и комплетно опремена кујна со додатни лежаи, бања, клима (вклучена во цената), интернет и ТВ.

  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања 2+2 3+2
  21.05 – 28.05 7* 55 55
  28.05 – 04.06 7* 80 90
  04.06 – 11.06 7* 95 105
  11.06 – 18.06 7* 110 120
  18.06 – 25.06 7* 130 140

   

  Сезонски цени

   

  Термин Ноќевања 2+2 3+2
  25.06 – 02.07 7 320 370
  02.07 – 11.07 7 350 340
  09.07 – 16.07 7 370 390
  16.07 – 23.07 7 390 410
  23.07 – 30.07 7 420 440
  30.07 – 06.08 7 420 440
  06.08 – 13.08 7 420 440
  13.08 – 20.08 7 380 400
  20.08 – 27.08 7 350 370

   

  Вонсезонски цени

   

  Термин Ноќевања 2+2 3+2
  27.08 – 03.09 7* 160 170
  03.09 – 10.09 7* 150 160
  10.09 – 17.09 7* 95 105
  17.09 – 24.09 7* 75 85

  Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.

  Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во апартман. Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.

  За користење на сопствен превоз во вонсезонските цени се одбива по 620 денари (10 евра) за првите две лица.


  Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.


  – Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.
  – Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.
  – Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.
  – За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.
  – Во секе студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.
  – Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.
  – Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
  – Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.
  – При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10 €.


  По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.


  – Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.


  Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.


  Цена на превоз на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  возрасни: 35 € деца од 2 до 12 години: 25 €
  деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања 2+2 3+2
  21.05 – 28.05 7* 55 55
  28.05 – 04.06 7* 80 90
  04.06 – 11.06 7* 95 105
  11.06 – 18.06 7* 110 120
  18.06 – 25.06 7* 130 140

   

  Сезонски цени

   

  Термин Ноќевања 2+2 3+2
  25.06 – 02.07 7 320 370
  02.07 – 11.07 7 350 340
  09.07 – 16.07 7 370 390
  16.07 – 23.07 7 390 410
  23.07 – 30.07 7 420 440
  30.07 – 06.08 7 420 440
  06.08 – 13.08 7 420 440
  13.08 – 20.08 7 380 400
  20.08 – 27.08 7 350 370

   

  Вонсезонски цени

   

  Термин Ноќевања 2+2 3+2
  27.08 – 03.09 7* 160 170
  03.09 – 10.09 7* 150 160
  10.09 – 17.09 7* 95 105
  17.09 – 24.09 7* 75 85

  Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.

  Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во апартман. Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.

  За користење на сопствен превоз во вонсезонските цени се одбива по 620 денари (10 евра) за првите две лица.


  Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.


  – Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.
  – Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.
  – Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.
  – За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.
  – Во секе студио/апартмазн има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.
  – Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.
  – Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
  – Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.
  – При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10 €.


  По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.


  – Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.


  Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.


  Цена на превоз на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  возрасни: 35 € деца од 2 до 12 години: 25 €
  деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  Ознаки за производ