Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Вила “ANDREAS”, Вила “MARINOS”, Вила “IONION”

  €89,00
  Овој комплекс на апартмани се состои од две куќи со надворешен базен и прекрасна зелена околина скриена од очите на останатите туристи, а сепак со многу лесен пристап до главната улица на која на само неколку чекори ќе најдете маркет, ресторан, кафуле… На 300 м. оддалеченост од плажа оваа вила ви овозможува максимално квалитетно да го поминете денот.
  Вила Андреас располага со:
  9 студија за по 2 лица
  4 апартмани за 4 лица (со посебни спални)
  Сите апартмани се опремени со кујна, тоалет, сеф, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата)
  <
  Вила АНДРЕАС МАРИНОС   ЈОНИОН
  Датум на поаѓање Бр. на

   

  ноќевања

  1/2 СОБА

   

  Ноќ со појадок

  1/3

   

  СТД

  1/4 АПП 1/3

   

  СТД

  1/4

   

  АПП

      1/3

   

  АПП

  1/4

   

  АПП

  02.06.2017* 7 99 € 99 € 99 € 109 € 109 €     109 € 109 €
  09.06.2017* 7 109 € 109 € 109 € 119 € 119 €     119 € 119 €
  16.06.2017* 7 119 € 119 € 119 € 129 € 129 €     129 € 129 €
  23.06.2017* 7 139 € 139 € 139 € 149 € 149 €     149 € 149 €
  30.06.2017 9 369 € 409 € 489 € 419 € 499 €     419 € 499 €
  09.07.2017 9 429 € 469 € 549 € 479 € 559 €     479 € 559 €
  18.07.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  27.07.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  05.08.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  14.08.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  23.08.2017 9 429 € 469 € 549 € 479 € 599 €     479 € 599 €
  01.09.2017* 7 119 € 119 € 119 € 129 € 129 €     129 € 129 €
  08.09.2017* 7 109 € 109 € 109 € 119 € 119 €     119 € 119 €
  15.09.2017* 7 99 € 99 € 99 € 109 € 109 €     109 € 109 €
  22.09.2017* 7 89 € 89 € 89 € 99 € 99 €     99 € 99 €

  НАПОМЕНИ:


  – ЦЕНИТЕ во термините означени со * се даени по лице за ПАКЕТ АРАНЖМАН – 7 НОЌЕВАЊА СО ГРАТИС ПРЕВОЗ.
  – Во пакет аранжманите означени со * во соба/студио две лица плаќаат полн износ, ТРЕТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи).
  Во апартман трето лице плаќа 50%, ЧЕТВРТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи).
  – ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛИТЕ ВО СЕЗОНА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 9 НОЌЕВАЊА, согласно бројот на кревети.
  – Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.
  – Термините во табелата се денови на поѓање од Скопје, аражманот започнува наредниот ден.
  – Поаѓањето е на денот објавен во табелата, состанок на група во 23.00часот, поаѓање во 23.30часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.
  – Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
  – Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
  – За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена.Напомена: понудата важи само за редовните цени.
  – Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе
  на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира
  – Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.
  – Сместување во собите е по 14часот по локално време, а напуштање на истите е во 09часот.
  – Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 7 дена пред поаѓање.
  – Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
  – По завршувањето на Вашето летување должни сте да го оставите студиото/апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на студиото/апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
  – Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.
  – Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста и исправноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.


  Доплата за превоз:
  – Превоз за возрасен 50 евра / Еден правец 35 евра
  – деца до 12 години 40 евра / Еден правец 25 евра.
  – Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

  <
  Вила АНДРЕАС МАРИНОС   ЈОНИОН
  Датум на поаѓање Бр. на

   

  ноќевања

  1/2 СОБА

   

  Ноќ со појадок

  1/3

   

  СТД

  1/4 АПП 1/3

   

  СТД

  1/4

   

  АПП

      1/3

   

  АПП

  1/4

   

  АПП

  02.06.2017* 7 99 € 99 € 99 € 109 € 109 €     109 € 109 €
  09.06.2017* 7 109 € 109 € 109 € 119 € 119 €     119 € 119 €
  16.06.2017* 7 119 € 119 € 119 € 129 € 129 €     129 € 129 €
  23.06.2017* 7 139 € 139 € 139 € 149 € 149 €     149 € 149 €
  30.06.2017 9 369 € 409 € 489 € 419 € 499 €     419 € 499 €
  09.07.2017 9 429 € 469 € 549 € 479 € 559 €     479 € 559 €
  18.07.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  27.07.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  05.08.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  14.08.2017 9 449 € 489 € 589 € 499 € 599 €     499 € 599 €
  23.08.2017 9 429 € 469 € 549 € 479 € 599 €     479 € 599 €
  01.09.2017* 7 119 € 119 € 119 € 129 € 129 €     129 € 129 €
  08.09.2017* 7 109 € 109 € 109 € 119 € 119 €     119 € 119 €
  15.09.2017* 7 99 € 99 € 99 € 109 € 109 €     109 € 109 €
  22.09.2017* 7 89 € 89 € 89 € 99 € 99 €     99 € 99 €

  НАПОМЕНИ:


  – ЦЕНИТЕ во термините означени со * се даени по лице за ПАКЕТ АРАНЖМАН – 7 НОЌЕВАЊА СО ГРАТИС ПРЕВОЗ.
  – Во пакет аранжманите означени со * во соба/студио две лица плаќаат полн износ, ТРЕТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи).
  Во апартман трето лице плаќа 50%, ЧЕТВРТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи).
  – ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛИТЕ ВО СЕЗОНА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 9 НОЌЕВАЊА, согласно бројот на кревети.
  – Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.
  – Термините во табелата се денови на поѓање од Скопје, аражманот започнува наредниот ден.
  – Поаѓањето е на денот објавен во табелата, состанок на група во 23.00часот, поаѓање во 23.30часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.
  – Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
  – Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
  – За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена.Напомена: понудата важи само за редовните цени.
  – Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе
  на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира
  – Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.
  – Сместување во собите е по 14часот по локално време, а напуштање на истите е во 09часот.
  – Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 7 дена пред поаѓање.
  – Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
  – По завршувањето на Вашето летување должни сте да го оставите студиото/апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на студиото/апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
  – Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.
  – Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста и исправноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.


  Доплата за превоз:
  – Превоз за возрасен 50 евра / Еден правец 35 евра
  – деца до 12 години 40 евра / Еден правец 25 евра.
  – Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно