Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „BLUE STRATОS“ –

  €80,00
  Вилата е одалечена околу 800м од центарот на Метаморфозис, на околу 20-30 м.од плажа. Вилата е понова градба и е опкружена со простран и уреден двор со тревна површина и многу дрвја кои прават пријатни сенки во топлите денови. Има два ката и приземје и располага со 1/2 студиа и 1/3 и 1/4 аппартмани. Сите соби се со сопствена бања со туш, комплетно опремена кујна, клима уред (користење вклучено во цена), ТВ. Собите на кат имаат балкон, а некои и поглед на море.
  Вила „Блу Стратос“ Метаморфозис
  Период Ноќевања 1/2 стд 1/3 апп 1/4 апп
  20.05-27.05.18 7* 80 90 110
  27.05-03.06.18 7* 90 100 120
  03.06-10.06.18 7* 100 110 130
  10.06-17.06.18 7* 130 140 160
  17.06-24.06.18 7* 150 160 180
  24.06-01.07.18 7 330 360 390
  01.07-08.07.18 7 340 380 400
  08.07-15.07.18 7 355 400 430
  15.07-22.07.18 7 370 420 460
  22.07-29.07.18 7 370 420 460
  29.0705.08.18 7 370 420 460
  05.08-12.08.18 7 370 420 460
  12.08-19.08.18 7 370 420 460
  19.08-26.08.18 7 355 400 430
  26.08-02.09.18 7* 150 160 180
  02.09-09.09.18 7* 130 140 160
  09.09-16.09.18 7* 110 120 140
  16.09-23.09.18 7* 80 90 110

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   

  Вила „Блу Стратос“ Метаморфозис
  Период Ноќевања 1/2 стд 1/3 апп 1/4 апп
  20.05-27.05.18 7* 80 90 110
  27.05-03.06.18 7* 90 100 120
  03.06-10.06.18 7* 100 110 130
  10.06-17.06.18 7* 130 140 160
  17.06-24.06.18 7* 150 160 180
  24.06-01.07.18 7 330 360 390
  01.07-08.07.18 7 340 380 400
  08.07-15.07.18 7 355 400 430
  15.07-22.07.18 7 370 420 460
  22.07-29.07.18 7 370 420 460
  29.0705.08.18 7 370 420 460
  05.08-12.08.18 7 370 420 460
  12.08-19.08.18 7 370 420 460
  19.08-26.08.18 7 355 400 430
  26.08-02.09.18 7* 150 160 180
  02.09-09.09.18 7* 130 140 160
  09.09-16.09.18 7* 110 120 140
  16.09-23.09.18 7* 80 90 110

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО( не користи седиште

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата