Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА ” CATRIN” GOLDEN BEACH (СКАЛА)

  €110,00
  На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.
  ПериодУслуга: ноќевање Бр. на ноќевања 1/2студио 1/4студио
  26.05-02.06.17 7* 110 120
  02.06-09.06.17 7* 140 160
  09.06-16.06.17 7* 160 185
  16.06-23.06.17 7* 170 195
  23.0602.07.17 9 400 455
  02.07-11.07.17 9 465 535
  11.07-20.07.17 9 530 610
  20.07-29.07.17 9 530 610
  29.0707.08.17 9 530 610
  07.08-16.08.17 9 530 610
  16.08-25.08.17 9 465 535
  25.0801.09.17 7* 170 195
  01.0908.09.17 7* 140 180
  08.09-15.09.17 7* 130 165
  15.09-22.09.17 7* 120 145
  22.09-29.09.17 7* 110 135

   

  Напомена:

   

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз Цените за пакет аранжманите се однесуваат по лице (7 ноќевања со вклучен превоз), за минимум 2 лица во апартман (трето и четврто лице во апартман БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз 50 евра возрасен и 35 евра дете 2-12 години)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманотi <
  • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 10 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
  ПериодУслуга: ноќевање Бр. на ноќевања 1/2студио 1/4студио
  26.05-02.06.17 7* 110 120
  02.06-09.06.17 7* 140 160
  09.06-16.06.17 7* 160 185
  16.06-23.06.17 7* 170 195
  23.0602.07.17 9 400 455
  02.07-11.07.17 9 465 535
  11.07-20.07.17 9 530 610
  20.07-29.07.17 9 530 610
  29.0707.08.17 9 530 610
  07.08-16.08.17 9 530 610
  16.08-25.08.17 9 465 535
  25.0801.09.17 7* 170 195
  01.0908.09.17 7* 140 180
  08.09-15.09.17 7* 130 165
  15.09-22.09.17 7* 120 145
  22.09-29.09.17 7* 110 135

   

  Напомена:

   

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз Цените за пакет аранжманите се однесуваат по лице (7 ноќевања со вклучен превоз), за минимум 2 лица во апартман (трето и четврто лице во апартман БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз 50 евра возрасен и 35 евра дете 2-12 години)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманотi <
  • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 10 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)