Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „DIMITRA“ – НИКИТИ

  €21,00
  НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. Идеално место за туристи кои сакаат убава плажа, чисто море, долги прошетки покрај плажа со многу ресторани, сувенирници, детски забавни паркови и разновиден културно-забавен живот. Во непосредна близина се наоѓаат супермаркетите Лидл и Масутис. ВИЛА “DIMITRA” Е ИДЕАЛНА ЗА ОДМОР СО ПРОСТРАН ДВОР СО ТРЕВА,ЦВЕЌИЊА И ПАЛМИ,СКАРА НА ЖАР,ЛУЛАШКИ ЗА ДЕЦА. ВИЛА “DIMITRA” Е ОДДАЛЕЧЕНА НА 250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА. ВИЛА “DIMITRA” РАСПОЛАГА СО ТРОКРЕВЕТНИ АПАРТМАНИ, А ВО НЕКОИ ИМА МОЖНОСТ И ЗА ДОПОЛНИТЕЛЕН КРЕВЕТ.

  ЦЕНОВНИК

  Период Ноќевања СТУДИО
  Бр.соба 2алфа, 3алфа, 4алфа,
  1вита,2вита
  1/3+1
  max.3 лица+1
  *20.05 – 27.05 7 21
  *27.05 – 03.06 7 42
  03.06 – 10.06 7 169
  10.06 – 17.06 7 219
  17.06 – 24.06 7 249
  24.06 – 01.07 7 309
  01.07 – 08.07 7 319
  08.07 – 15.07 7 339
  15.07 – 22.07 7 389
  22.07 – 29.07 7 389
  29.07 – 05.08 7 389
  05.08 – 12.08 7 389
  12.08 – 19.08 7 389
  19.08 – 26.08 7 349
  26.08 – 02.09 7 289
  02.09 – 09.09 7 209
  09.09 – 16.09 7 169
  *16.09 – 23.09 7 21

   

  НАПОМЕНИ:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на студио, за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице без разлика дали користи превоз или не;
  • Трето лице плаќа  само превоз – доколку користи

   ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО);

  ЦЕНОВНИК

  Период Ноќевања СТУДИО
  Бр.соба 2алфа, 3алфа, 4алфа,
  1вита,2вита
  1/3+1
  max.3 лица+1
  *20.05 – 27.05 7 21
  *27.05 – 03.06 7 42
  03.06 – 10.06 7 169
  10.06 – 17.06 7 219
  17.06 – 24.06 7 249
  24.06 – 01.07 7 309
  01.07 – 08.07 7 319
  08.07 – 15.07 7 339
  15.07 – 22.07 7 389
  22.07 – 29.07 7 389
  29.07 – 05.08 7 389
  05.08 – 12.08 7 389
  12.08 – 19.08 7 389
  19.08 – 26.08 7 349
  26.08 – 02.09 7 289
  02.09 – 09.09 7 209
  09.09 – 16.09 7 169
  *16.09 – 23.09 7 21

   

  НАПОМЕНИ:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на студио, за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице без разлика дали користи превоз или не;
  • Трето лице плаќа  само превоз – доколку користи

   ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО);