Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ELIZABETH“ – КАЛИТЕА

  €80,00
  Вила хотел Елизабет се наоѓа во центарот на Калитеа на самата пешачка зона опкружена со продавници и ресторани, одалечена на само 250м. од плажа. Во нашата понуда имаме 1/2, 1/3 и 1/4 студиа со комплетно опремена кујна, клима уред, ТВ, купатило и тераси на прв спрат. 1/2 и 1/3 студиата се со 2, односно 3 единечни кревети, додека 1/4 студиото е со 2 брачни кревети. Во вилата има 24 ч. рецепција и WiFi интерннет – бесплатно.
  Вила „ELIZABETH“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд. 1/4 стд.
  20.05-27.05.17 7* 75 39 39
  27.05-03.06.17 7* 85 59 59
  03.06-10.06.17 7* 80 89 89
  10.06-17.06.17 7* 125 135 135
  17.06-24.06.17 7* 150 160 160
  24.06-01.07.17 7 310 320 320
  01.07-08.07.17 7 320 330 330
  08.07-15.07.17 7 330 345 345
  15.07-22.07.17 7 350 380 380
  22.07-29.07.17 7 350 380 380
  29.07-05.08.17 7 350 380 380
  05.08-12.08.17 7 350 380 380
  12.08-19.08.17 7 350 380 380
  19.08-26.08.17 7 320 345 345
  26.08-02.09.17 7* 150 160 160
  02.09-09.09.17 7* 130 140 140
  09.09-16.09.17 7* 120 120 120
  16.09-23.09.17 7* 95 95 95
  23.09-30.09.17 7* 69 69 69

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
  • Трето и четврто лице во 1/3 студио и 1/4 студио – БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила „ELIZABETH“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд. 1/4 стд.
  20.05-27.05.17 7* 75 39 39
  27.05-03.06.17 7* 85 59 59
  03.06-10.06.17 7* 80 89 89
  10.06-17.06.17 7* 125 135 135
  17.06-24.06.17 7* 150 160 160
  24.06-01.07.17 7 310 320 320
  01.07-08.07.17 7 320 330 330
  08.07-15.07.17 7 330 345 345
  15.07-22.07.17 7 350 380 380
  22.07-29.07.17 7 350 380 380
  29.07-05.08.17 7 350 380 380
  05.08-12.08.17 7 350 380 380
  12.08-19.08.17 7 350 380 380
  19.08-26.08.17 7 320 345 345
  26.08-02.09.17 7* 150 160 160
  02.09-09.09.17 7* 130 140 140
  09.09-16.09.17 7* 120 120 120
  16.09-23.09.17 7* 95 95 95
  23.09-30.09.17 7* 69 69 69

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
  • Трето и четврто лице во 1/3 студио и 1/4 студио – БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.