Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА “FILOKSENIA”, ВИЛА “WHITE

  €49,00
  ПОПУСТ ЗА РАНО БУКИРАЊЕ!!!!
  -15% за комплетни уплати до 28.02.2017
  ВРАХОС БИЧ– се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, околу два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со кафанчиња, таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шеталиште покрај море. Врахос секако ќе ви понуди преубав одмор во едно мало, мирно место богато со борова шума имаслинови дрва.

  Табела бр.1 ЦЕНИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или 9 ноќи на СТУДИО / АПАРТМАН

   

  Вила   ФИЛОКСЕНЈА ВАЈТ СЕНД ЛУКАС САНРАЈС
  Термин ноќи 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 АПП 1/3 СТД 1/3+1 СТД 1/2 СТД 1/4 СТД 1/3 СТР.МОРЕ 1/3 МОРЕ
  16.05* 7 ПРОМО 49€ 59€ 89€ 59€ 69€ 49€ 59€ 59€ 69€
  23.05* 7 ПРОМО 79€ 89€ 129€ 99€ 109€ 79€ 89€ 99€ 109€
  30.05 7 100€ 140€ 200€ 160€ 170€ 100€ 140€ 150€ 160€
  06.06 7 140€ 180€ 240€ 200€ 210€ 140€ 180€ 180€ 190€
  13.06 9 240€ 280€ 360€ 300€ 320€ 200€ 250€ 280€ 290€
  22.06 9 300€ 340€ 400€ 380€ 400€ 250€ 300€ 370€ 390€
  01.07 9 340€ 380€ 460€ 420€ 440€ 270€ 340€ 400€ 420€
  10.07 9 380€ 440€ 550€ 440€ 460€ 310€ 380€ 420€ 440€
  19.07 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  28.07 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  06.08 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  15.08 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  24.08 9 380€ 440€ 550€ 480€ 500€ 300€ 370€ 440€ 460€
  02.09 7 260€ 320€ 420€ 340€ 350€ 210€ 270€ 300€ 320€
  09.09 7 140€ 170€ 250€ 200€ 220€ 120€ 170€ 180€ 200€
  16.09 7 100€ 130€ 200€ 150€ 160€ 90€ 140€ 120€ 140€
  23.09* 7 ПРОМО 49€ 69€ 99€ 89€ 99€ 49€ 59€ 89€ 99€

  ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа во крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел. На 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва, во дворот има лулашки за деца. Вилата има сопствен паркинг и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат пијалок од барот. Вилата располага со трикреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите се со балкон, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, Wi-Fi и клима(се доплаќа 4евра на ден).


  ВИЛА ВАЈТ СЕНДИ БИЧ е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки на плажа. Секое студио има 2 лежалки со чадор на користење. Студијата се на први кат со балкон со страничен и директен поглед на море, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) иWI-FI. Четвртата особа може да биде дете до 12 години.


  ВИЛА ЛУКАС се наоѓа во центарот на Врахос, на 50метри од плажа. Располага со ресторан, бар. Сместувањето е во студија со балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања со фен, ТВ, клима (се доплаќа 4евра на ден) и Wi-Fi.


  ВИЛА САНРАЈС се наоѓа на 50 метри од плажа и располага со сопствен паркинг (ограничен капацитет). Студијата се наоѓаат на прв спрат, опремени со ТВ, мини кујна, балкон и клима (се доплаќа 5евра на ден). Секое студио има еден дупли кревет, еден единечен и можност за фотеља на спуштање (за дете)

  Табела бр.1 ЦЕНИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или 9 ноќи на СТУДИО / АПАРТМАН

   

  Вила   ФИЛОКСЕНЈА ВАЈТ СЕНД ЛУКАС САНРАЈС
  Термин ноќи 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 АПП 1/3 СТД 1/3+1 СТД 1/2 СТД 1/4 СТД 1/3 СТР.МОРЕ 1/3 МОРЕ
  16.05* 7 ПРОМО 49€ 59€ 89€ 59€ 69€ 49€ 59€ 59€ 69€
  23.05* 7 ПРОМО 79€ 89€ 129€ 99€ 109€ 79€ 89€ 99€ 109€
  30.05 7 100€ 140€ 200€ 160€ 170€ 100€ 140€ 150€ 160€
  06.06 7 140€ 180€ 240€ 200€ 210€ 140€ 180€ 180€ 190€
  13.06 9 240€ 280€ 360€ 300€ 320€ 200€ 250€ 280€ 290€
  22.06 9 300€ 340€ 400€ 380€ 400€ 250€ 300€ 370€ 390€
  01.07 9 340€ 380€ 460€ 420€ 440€ 270€ 340€ 400€ 420€
  10.07 9 380€ 440€ 550€ 440€ 460€ 310€ 380€ 420€ 440€
  19.07 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  28.07 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  06.08 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  15.08 9 420€ 480€ 630€ 520€ 540€ 350€ 430€ 500€ 520€
  24.08 9 380€ 440€ 550€ 480€ 500€ 300€ 370€ 440€ 460€
  02.09 7 260€ 320€ 420€ 340€ 350€ 210€ 270€ 300€ 320€
  09.09 7 140€ 170€ 250€ 200€ 220€ 120€ 170€ 180€ 200€
  16.09 7 100€ 130€ 200€ 150€ 160€ 90€ 140€ 120€ 140€
  23.09* 7 ПРОМО 49€ 69€ 99€ 89€ 99€ 49€ 59€ 89€ 99€

  ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа во крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел. На 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва, во дворот има лулашки за деца. Вилата има сопствен паркинг и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат пијалок од барот. Вилата располага со трикреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите се со балкон, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, Wi-Fi и клима(се доплаќа 4евра на ден).


  ВИЛА ВАЈТ СЕНДИ БИЧ е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки на плажа. Секое студио има 2 лежалки со чадор на користење. Студијата се на први кат со балкон со страничен и директен поглед на море, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) иWI-FI. Четвртата особа може да биде дете до 12 години.


  ВИЛА ЛУКАС се наоѓа во центарот на Врахос, на 50метри од плажа. Располага со ресторан, бар. Сместувањето е во студија со балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања со фен, ТВ, клима (се доплаќа 4евра на ден) и Wi-Fi.


  ВИЛА САНРАЈС се наоѓа на 50 метри од плажа и располага со сопствен паркинг (ограничен капацитет). Студијата се наоѓаат на прв спрат, опремени со ТВ, мини кујна, балкон и клима (се доплаќа 5евра на ден). Секое студио има еден дупли кревет, еден единечен и можност за фотеља на спуштање (за дете)