Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „FINIKAS LUX“ – НИКИТИ

  €100,00
  За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира со други попусти)
  Вила Finikas се наоѓа во мирниот дел на грaдчето Никити кое e познато по бројните таверни, ресторани барови, чистото море и убавата плажа. Вилата од плажа е одалечена само 90 метри. Располага со 3+1 апартмани со брачен кревет во спалната соба + 1 единечен кревет со фиока на извлекување во кујната и 1/4 мазонети со брачен кревет во главната просторија и 2 единечни кревети во галерија. Сите апартмани се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).
  Вила „FINIKAS LUX“ – Никити
  Период Ноќевања 1/3+1 АПП 1/4 АПП
  21.05-28.05.17 7* 145 145
  28.05-04.06.17 7* 155 155
  04.06-11.06.17 7* 165 165
  11.06-18.06.17 7* 185 185
  18.06-25.06.17 7* 220 220
  25.06-02.07.17 7 470 470
  02.07-09.07.17 7 500 500
  09.07-16.07.17 7 520 520
  16.07-23.07.17 7 550 550
  23.07-30.07.17 7 550 550
  30.07-06.08.17 7 550 550
  06.08-13.08.17 7 550 550
  13.08-20.08.17 7 550 550
  20.08-27.08.17 7 480 480
  27.08-03.09.17 7* 210 210
  03.09-10.09.17 7* 200 200
  10.09-17.09.17 7* 185 185
  17.09-24.09.17 7* 145 145
  24.09-01.10.17 7* 100 100

  НАПОМЕНИ:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3+1 апп или 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира со други попусти)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.


  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила „FINIKAS LUX“ – Никити
  Период Ноќевања 1/3+1 АПП 1/4 АПП
  21.05-28.05.17 7* 145 145
  28.05-04.06.17 7* 155 155
  04.06-11.06.17 7* 165 165
  11.06-18.06.17 7* 185 185
  18.06-25.06.17 7* 220 220
  25.06-02.07.17 7 470 470
  02.07-09.07.17 7 500 500
  09.07-16.07.17 7 520 520
  16.07-23.07.17 7 550 550
  23.07-30.07.17 7 550 550
  30.07-06.08.17 7 550 550
  06.08-13.08.17 7 550 550
  13.08-20.08.17 7 550 550
  20.08-27.08.17 7 480 480
  27.08-03.09.17 7* 210 210
  03.09-10.09.17 7* 200 200
  10.09-17.09.17 7* 185 185
  17.09-24.09.17 7* 145 145
  24.09-01.10.17 7* 100 100

  НАПОМЕНИ:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3+1 апп или 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира со други попусти)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.


  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.