Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА “JONIAN VIEW”, ВИЛА “KORALI”

  €69,00
  ПОПУСТ ЗА РАНО БУКИРАЊЕ!!!!
  -15% за комплетни уплати до 28.02.2017
  ВРАХОС БИЧ– се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, околу два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со кафанчиња, таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шеталиште покрај море. Врахос секако ќе ви понуди преубав одмор во едно мало, мирно место богато со борова шума имаслинови дрва.

  Табела бр.2 ЦЕНИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или 9 ноќи на СТУДИО / АПАРТМАН

   

  Вила   ЈОНИАН ВЈУ КОРАЛИ ФЛЕВАС МИЛ ПЛАТИС ЈАЛОС
  Термин ноќи 1/4 АПП 1/4АПП ГРАДИНА 1/4АПП МОРЕ 1/3 СТД 1/4 АПП 1/2 +1 СТД 1/3 +1 СТД
  16.05* 7 ПРОМО 89€ 89€ 99€ 69€ 89€ 69€ 79€
  23.05* 7 ПРОМО 129€ 129€ 139€ 109€ 129€ 99€ 109€
  30.05 7 200€ 220€ 240€ 170€ 220€ 140€ 170€
  06.06 7 240€ 260€ 280€ 210€ 260€ 170€ 200€
  13.06 9 360€ 380€ 400€ 320€ 380€ 280€ 300€
  22.06 9 400€ 440€ 460€ 380€ 420€ 350€ 370€
  01.07 9 450€ 490€ 510€ 430€ 490€ 400€ 430€
  10.07 9 550€ 590€ 610€ 460€ 590€ 430€ 470€
  19.07 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  28.07 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  06.08 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  15.08 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  24.08 9 550€ 550€ 580€ 480€ 550€ 430€ 480€
  02.09 7 400€ 450€ 480€ 350€ 450€ 300€ 350€
  09.09 7 270€ 320€ 350€ 220€ 320€ 170€ 220€
  16.09 7 200€ 220€ 250€ 160€ 220€ 130€ 160€
  23.09* 7 ПРОМО 99€ 89€ 99€ 99€ 89€ 79€ 99€

   

  ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ на почетокот на Врахос, се наоѓа на 50 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив во Врахос. Вилата имасопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четирокреветни пространи апартмани. Секој апартман има свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, купатило и клима (се доплаќа 5евра ден).

  ВИЛА КОРАЛИ е една од најубавите вили на Врахос Бич. Се наоѓа во центарот, на сама плажа. Вилата има паркинг, бар и сопствена плажа со чадори и лежалки ( гостите на вилата ги користат лежалките со порачување на пијалок) . Сместувањето е во четирикреветни апартмани со балкон (со поглед на градина или на море), комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, клима (се доплаќа 6евра на ден) и Wi-Fi. Напомена: Вила Корали прима само четворочлена фамилија или максимум 3 возрасни особи !!!

  ВИЛА ФЛЕВАС МИЛ се наоѓа на 20 метри од плажа. Вилата има двор/градина со бар, скара и игралиште. Располага со четирикреветни студија и петкреветни апартмани. Сите сместувања имаат балкон, бања со фен, комплет опремена кујна со фрижидер, ТВ, WI-FI и клима (се доплаќа 5евра на ден).


  ВИЛА ПЛАТИ ЈИАЛОС се наоѓа на почетокот на Врахос, на прва линија плажа. Вилата има ресторан, бар и лежалките на плажа, кои се бесплатни доколку порачате пијалок од барот. Сметувањето е во студија со два стандардни кревети, атретото дополнително легло, односно четвртото, е фотеља на спуштање за дете до 12 год. Студијата имаат балкон со поглед на море, бања со туш. Комплет опремена кујна со фрижидер, ТВ, WI-FI и клима (се доплаќа 5евра на ден).


  Напомена: Во студио 1/2+1 студио третото лице може да биде дете до 12год, во 1/3+1 студио четврто лице може да биде дете до 12год.

  Табела бр.2 ЦЕНИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или 9 ноќи на СТУДИО / АПАРТМАН

   

  Вила   ЈОНИАН ВЈУ КОРАЛИ ФЛЕВАС МИЛ ПЛАТИС ЈАЛОС
  Термин ноќи 1/4 АПП 1/4АПП ГРАДИНА 1/4АПП МОРЕ 1/3 СТД 1/4 АПП 1/2 +1 СТД 1/3 +1 СТД
  16.05* 7 ПРОМО 89€ 89€ 99€ 69€ 89€ 69€ 79€
  23.05* 7 ПРОМО 129€ 129€ 139€ 109€ 129€ 99€ 109€
  30.05 7 200€ 220€ 240€ 170€ 220€ 140€ 170€
  06.06 7 240€ 260€ 280€ 210€ 260€ 170€ 200€
  13.06 9 360€ 380€ 400€ 320€ 380€ 280€ 300€
  22.06 9 400€ 440€ 460€ 380€ 420€ 350€ 370€
  01.07 9 450€ 490€ 510€ 430€ 490€ 400€ 430€
  10.07 9 550€ 590€ 610€ 460€ 590€ 430€ 470€
  19.07 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  28.07 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  06.08 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  15.08 9 630€ 670€ 690€ 540€ 670€ 490€ 530€
  24.08 9 550€ 550€ 580€ 480€ 550€ 430€ 480€
  02.09 7 400€ 450€ 480€ 350€ 450€ 300€ 350€
  09.09 7 270€ 320€ 350€ 220€ 320€ 170€ 220€
  16.09 7 200€ 220€ 250€ 160€ 220€ 130€ 160€
  23.09* 7 ПРОМО 99€ 89€ 99€ 99€ 89€ 79€ 99€

   

  ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ на почетокот на Врахос, се наоѓа на 50 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив во Врахос. Вилата имасопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четирокреветни пространи апартмани. Секој апартман има свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, купатило и клима (се доплаќа 5евра ден).

  ВИЛА КОРАЛИ е една од најубавите вили на Врахос Бич. Се наоѓа во центарот, на сама плажа. Вилата има паркинг, бар и сопствена плажа со чадори и лежалки ( гостите на вилата ги користат лежалките со порачување на пијалок) . Сместувањето е во четирикреветни апартмани со балкон (со поглед на градина или на море), комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, клима (се доплаќа 6евра на ден) и Wi-Fi. Напомена: Вила Корали прима само четворочлена фамилија или максимум 3 возрасни особи !!!

  ВИЛА ФЛЕВАС МИЛ се наоѓа на 20 метри од плажа. Вилата има двор/градина со бар, скара и игралиште. Располага со четирикреветни студија и петкреветни апартмани. Сите сместувања имаат балкон, бања со фен, комплет опремена кујна со фрижидер, ТВ, WI-FI и клима (се доплаќа 5евра на ден).


  ВИЛА ПЛАТИ ЈИАЛОС се наоѓа на почетокот на Врахос, на прва линија плажа. Вилата има ресторан, бар и лежалките на плажа, кои се бесплатни доколку порачате пијалок од барот. Сметувањето е во студија со два стандардни кревети, атретото дополнително легло, односно четвртото, е фотеља на спуштање за дете до 12 год. Студијата имаат балкон со поглед на море, бања со туш. Комплет опремена кујна со фрижидер, ТВ, WI-FI и клима (се доплаќа 5евра на ден).


  Напомена: Во студио 1/2+1 студио третото лице може да биде дете до 12год, во 1/3+1 студио четврто лице може да биде дете до 12год.