Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „JOZEF“ – ФЛОГИТА

  €85,00
  Вилата се наоѓа во Флогита. Од плажа е одалечена 100 метри и е во првата линија на вили. Располага со 1/5 дуплекс апартмани со две спални и дневна-кујна, 1/2+2 апартмани со два единечни кревети во спалната и кревет на расклопување во кујната и 1/4 студиа со брачен кревет и два единечни кревети. Сите соби се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).
  Вила „ЈОЗЕФ“ – Флогита
  Период Ноќевања 1/4

   

  студио

  1/2+2

   

  апп

  1/5 апп

   

  дуплекс

  21.05-28.05.17 7* 105 105 110
  28.05-04.06.17 7* 115 115 120
  04.06-11.06.17 7* 125 125 130
  11.06-18.06.17 7* 145 145 150
  18.06-25.06.17 7* 160 160 170
  25.06-02.07.17 7 360 360 410
  02.07-09.07.17 7 370 370 430
  09.07-16.07.17 7 390 390 460
  16.07-23.07.17 7 430 430 520
  23.07-30.07.17 7 430 430 520
  30.07-06.08.17 7 430 430 520
  06.08-13.08.17 7 430 430 520
  13.08-20.08.17 7 430 430 520
  20.08-27.08.17 7 370 370 450
  27.08-03.09.17 7* 160 160 170
  03.09-10.09.17 7* 150 150 160
  10.09-17.09.17 7* 130 130 140
  17.09-24.09.17 7* 100 100 110
  24.09-01.10.17 7* 85 85 95

  Напомена:


  Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.

  Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз

  Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време

  За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

  Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила „ЈОЗЕФ“ – Флогита
  Период Ноќевања 1/4

   

  студио

  1/2+2

   

  апп

  1/5 апп

   

  дуплекс

  21.05-28.05.17 7* 105 105 110
  28.05-04.06.17 7* 115 115 120
  04.06-11.06.17 7* 125 125 130
  11.06-18.06.17 7* 145 145 150
  18.06-25.06.17 7* 160 160 170
  25.06-02.07.17 7 360 360 410
  02.07-09.07.17 7 370 370 430
  09.07-16.07.17 7 390 390 460
  16.07-23.07.17 7 430 430 520
  23.07-30.07.17 7 430 430 520
  30.07-06.08.17 7 430 430 520
  06.08-13.08.17 7 430 430 520
  13.08-20.08.17 7 430 430 520
  20.08-27.08.17 7 370 370 450
  27.08-03.09.17 7* 160 160 170
  03.09-10.09.17 7* 150 150 160
  10.09-17.09.17 7* 130 130 140
  17.09-24.09.17 7* 100 100 110
  24.09-01.10.17 7* 85 85 95

  Напомена:


  Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.

  Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз

  Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време

  За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

  Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.