Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „KONSTANTION I DESPINA“

  €80,00
  Вилата се наоѓа во мирниот дел на Флогита. Од плажа е одалечена од 5-7 мин. (околу 450м.), додека од центарот на Флогита околу 10 мин. Вилата располага со 1/6 дуплекс апартмани со две спални соби со по два кревета и дневна-кујна каде се наоѓаат уште 2 кревета. Сите соби се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената). Гостите кои патуваат со сопствен превоз имаат можност да ги паркираат своите возила во непосредна близина на вилата. Вилата е комплетно нова и е идеална за оние кои сакаат квалитатено и пространо сместување и мирен одмор.
  Вила “KONSTANTION I DESPINA” – Флогита
  Период Ноќевања 1/6 дуплекс апп
  21.05-28.05.17 7* 80
  28.05-04.06.17 7* 120
  04.06-11.06.17 7* 130
  11.06-18.06.17 7* 150
  18.06-25.06.17 7* 170
  25.06-02.07.17 7 410
  02.07-09.07.17 7 430
  09.07-16.07.17 7 460
  16.07-23.07.17 7 520
  23.07-30.07.17 7 520
  30.07-06.08.17 7 520
  06.08-13.08.17 7 520
  13.08-20.08.17 7 520
  20.08-27.08.17 7 450
  27.08-03.09.17 7* 170
  03.09-10.09.17 7* 160
  10.09-17.09.17 7* 140
  17.09-24.09.17 7* 110
  24.09-01.10.17 7* 95

  Термин

  Напомена:


  – Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто, петто и шестп лице во 1/6 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.


  – Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз


  – Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот


  – Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време


  – За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)


  – Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.


  – Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:


  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила “KONSTANTION I DESPINA” – Флогита
  Период Ноќевања 1/6 дуплекс апп
  21.05-28.05.17 7* 80
  28.05-04.06.17 7* 120
  04.06-11.06.17 7* 130
  11.06-18.06.17 7* 150
  18.06-25.06.17 7* 170
  25.06-02.07.17 7 410
  02.07-09.07.17 7 430
  09.07-16.07.17 7 460
  16.07-23.07.17 7 520
  23.07-30.07.17 7 520
  30.07-06.08.17 7 520
  06.08-13.08.17 7 520
  13.08-20.08.17 7 520
  20.08-27.08.17 7 450
  27.08-03.09.17 7* 170
  03.09-10.09.17 7* 160
  10.09-17.09.17 7* 140
  17.09-24.09.17 7* 110
  24.09-01.10.17 7* 95

  Термин

  Напомена:


  – Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто, петто и шестп лице во 1/6 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.


  – Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз


  – Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот


  – Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време


  – За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)


  – Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.


  – Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:


  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.