Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „MAGDALINI“ – КАЛИТЕА

  €80,00
  Вилата се наоѓа во центарот на Калитеа и на околу 5-7 минути од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со тревна површина и градина. Располага со 1/2+2 апартмани на прв кат со четири кревети, брачен кревет во спална и два во кујна. Сите апартмани се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствена бања, ТВ, и клима уред (доплата 3€ на ден). Терасите на сите студиа се со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите. Вила Магдалини е дел од понудата на Нехар Травел веќе неколку години по ред.
  Вила „МАГДАЛИНИ“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2+2 апп
  20.05-27.05.17 7* 80
  27.05-03.06.17 7* 90
  03.06-10.06.17 7* 100
  10.06-17.06.17 7* 130
  17.06-24.06.17 7* 155
  24.06-01.07.17 7 315
  01.07-08.07.17 7 325
  08.07-15.07.17 7 335
  15.07-22.07.17 7 360
  22.07-29.07.17 7 360
  29.07-05.08.17 7 360
  05.08-12.08.17 7 360
  12.08-19.08.17 7 360
  19.08-26.08.17 7 325
  26.08-02.09.17 7* 155
  02.09-09.09.17 7* 130
  09.09-16.09.17 7* 120
  16.09-23.09.17 7* 80
  23.09-30.09.17 7* 70

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
  • Трето и четврто лице 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Користењето на клима уредот е со доплата од 3€ на ден
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила „МАГДАЛИНИ“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2+2 апп
  20.05-27.05.17 7* 80
  27.05-03.06.17 7* 90
  03.06-10.06.17 7* 100
  10.06-17.06.17 7* 130
  17.06-24.06.17 7* 155
  24.06-01.07.17 7 315
  01.07-08.07.17 7 325
  08.07-15.07.17 7 335
  15.07-22.07.17 7 360
  22.07-29.07.17 7 360
  29.07-05.08.17 7 360
  05.08-12.08.17 7 360
  12.08-19.08.17 7 360
  19.08-26.08.17 7 325
  26.08-02.09.17 7* 155
  02.09-09.09.17 7* 130
  09.09-16.09.17 7* 120
  16.09-23.09.17 7* 80
  23.09-30.09.17 7* 70

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
  • Трето и четврто лице 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Користењето на клима уредот е со доплата од 3€ на ден
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.