Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „MARY“ – СКАЛА СОТИРА

  €80,00
  Вилата се наоѓа во Скала Сотира на 170 метри од плажа. Во состав на вилата има и базен чие користење е бесплатно за гостите од вилата. Сите соби располагаат со комплетно опремена кујна, купатило, ТВ и клима уред. Доплата за користење на клима уред во студиата е 4€, во апартманите 5€ на ден. Двокреветните студиа се со брачен кревет, комплетно опремена кујна и бања, 1/3 студија имаат еден брачен кревет, едно стандардно легло, комплетно опремена кујна и бања, 1/4 апартманите се на две нивоа, на долниот спрат има комплетно опремена кујна со трпезарија и клима уред, една одвоена спална соба со брачен кревет и бања, а на горниот спрат има два одвоедни стандардни кревети и клима уред. Сите соби располагаат со големи тераси, дел од нив се свртени кон море а дел кон градина. Вилата има идеална локација мирен одмор. Природата во околината и базенот Ви нудат дополнително уживање.
  Период Бр. на ноќевања 1/2

   

  студио

  1/3
  студио
  1/4

   

  апп

  26.05-02.06.17 7* 80 90 115
  02.06-09.06.17 7* 100 110 135
  09.06-16.06.17 7* 115 120 150
  16.06-23.06.17 7* 130 135 165
   23.06-02.07.17 9 320 330 430
  02.07-11.07.17 9 390 410 515
  11.07-20.07.17 9 430 450 555
  20.07-29.07.17 9 430 450 555
  29.07-07.08.17 9 430 450 555
  07.08-16.08.17 9 430 450 555
  16.08-25.08.17 9 420 440 525
  25.08-01.09.17 7* 135 150 195
  01.09-08.09.17 7* 130 140 160
  08.09-15.09.17 7* 120 135 145
  15.09-22.09.17 7* 110 120 130
  22.09-29.09.17 7* 90 95 100

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО – плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 9 ноќевања без вклучен превоз
  • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
  • За хигиената во студијата/апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од студијата/апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
  • Доплата за користење на клима уред: 5€ за студио; 8€ за цел апартман – на ден (2 клима уреди во апартмнот)
  • Постелнината во апартманите/студијата се менува еднаш за време на престојот Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на студијата/апартманите е во 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  Напомена:

  Согласно законот и правилата во Р. Грција, базенот во вилата има работно време кое гостите треба да го почитуваат. забрането е консумирање на пијалоци на базен доколку не се купени од барот на вилата

  Период Бр. на ноќевања 1/2

   

  студио

  1/3
  студио
  1/4

   

  апп

  26.05-02.06.17 7* 80 90 115
  02.06-09.06.17 7* 100 110 135
  09.06-16.06.17 7* 115 120 150
  16.06-23.06.17 7* 130 135 165
   23.06-02.07.17 9 320 330 430
  02.07-11.07.17 9 390 410 515
  11.07-20.07.17 9 430 450 555
  20.07-29.07.17 9 430 450 555
  29.07-07.08.17 9 430 450 555
  07.08-16.08.17 9 430 450 555
  16.08-25.08.17 9 420 440 525
  25.08-01.09.17 7* 135 150 195
  01.09-08.09.17 7* 130 140 160
  08.09-15.09.17 7* 120 135 145
  15.09-22.09.17 7* 110 120 130
  22.09-29.09.17 7* 90 95 100

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО – плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 9 ноќевања без вклучен превоз
  • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
  • За хигиената во студијата/апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од студијата/апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
  • Доплата за користење на клима уред: 5€ за студио; 8€ за цел апартман – на ден (2 клима уреди во апартмнот)
  • Постелнината во апартманите/студијата се менува еднаш за време на престојот Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на студијата/апартманите е во 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  Напомена:

  Согласно законот и правилата во Р. Грција, базенот во вилата има работно време кое гостите треба да го почитуваат. забрането е консумирање на пијалоци на базен доколку не се купени од барот на вилата