Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „NEMESIS“ – АФИТОС

  €90,00
  Вила Немезис се наоѓа во мирниот дел на најживописното гратче на Касандра– Афитос, одалечена на 50м. од центарот и на 350м. од плажа (до плажата може да се стигне и со возило). Вилата располага со 1/4 пространи и модерни студиа кои се со комплетно опремена реновирана кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената) и сат. ТВ. До самата вила има и паркинг кој им стои на располагање на гостите – бесплатно. Вила Немезис е одличен избор за млади или фамилии кои сакаат активен одмор, блиску до центарот на Афитос кој е изграден по традиционален архитектонски стил, а притоа блиску до прекрасната песочна плажа.
  Вила „NEMESIS“ – Афитос
  Период Ноќевања 1/4 студио
  19.05-26.05.18 7* 90
  26.05-02.06.18 7* 100
  02.06-09.06.18 7* 110
  09.06-16.06.18 7* 145
  16.06-23.06.18 7* 165
  23.06-30.06.18 7 335
  30.06-07.07.18 7 355
  07.07-14.07.18 7 370
  14.07-21.07.18 7 390
  21.07-28.07.18 7 390
  28.0704.08.18 7 390
  04.08-11.08.18 7 390
  11.08-18.08.18 7 390
  18.08-25.08.18 7 370
  25.08-01.09.18 7* 190
  01.09-08.09.18 7* 165
  08.09-15.09.18 7* 145
  15.09-22.09.18 7* 120
  22.0929.09.18 7* 90

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15€.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата


   

  Вила „NEMESIS“ – Афитос
  Период Ноќевања 1/4 студио
  19.05-26.05.18 7* 90
  26.05-02.06.18 7* 100
  02.06-09.06.18 7* 110
  09.06-16.06.18 7* 145
  16.06-23.06.18 7* 165
  23.06-30.06.18 7 335
  30.06-07.07.18 7 355
  07.07-14.07.18 7 370
  14.07-21.07.18 7 390
  21.07-28.07.18 7 390
  28.0704.08.18 7 390
  04.08-11.08.18 7 390
  11.08-18.08.18 7 390
  18.08-25.08.18 7 370
  25.08-01.09.18 7* 190
  01.09-08.09.18 7* 165
  08.09-15.09.18 7* 145
  15.09-22.09.18 7* 120
  22.0929.09.18 7* 90

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15€.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата