Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА ” RANIA” СКАЛА ПОТАМИА

  €120,00
  Вилата се наоѓа во Скала Потамиа на околу 50-тина метри од една од најубавите плажи на островот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4 аппартмани на прв кат и приземје. Апартманите кои се на кат имаат тераси со делумен поглед на море. Апартманот на приземје е со директен излез во двор. Сите сместувачки единици во вилата имаат комплетно опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред чие користење е вклучено во цената како и бесплатен интернет.
  ПериодУслуга: ноќевање Бр. на ноќевања 1/3+1AПП 1/4АПП
  26.05-02.06.17 7* 120 120
  02.06-09.06.17 7* 160 160
  09.06-16.06.17 7* 185 185
  16.06-23.06.17 7* 195 195
  23.0602.07.17 9 455 455
  02.07-11.07.17 9 535 535
  11.07-20.07.17 9 590 590
  20.07-29.07.17 9 590 590
  29.0707.08.17 9 590 590
  07.08-16.08.17 9 590 590
  16.08-25.08.17 9 535 535
  25.0801.09.17 7* 195 195
  01.0908.09.17 7* 180 180
  08.09-15.09.17 7* 165 165
  15.09-22.09.17 7* 145 145
  22.09-29.09.17 7* 135 135

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз Цените за пакет аранжманите се однесуваат по лице (7 ноќевања со вклучен превоз), за минимум 2 лица во апартман (трето и четврто лице во апартман БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз 50 евра возрасен и 35 евра дете 2-12 години)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
  • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  • *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

   

  • Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:
  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години:
  • 35 € деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
  ПериодУслуга: ноќевање Бр. на ноќевања 1/3+1AПП 1/4АПП
  26.05-02.06.17 7* 120 120
  02.06-09.06.17 7* 160 160
  09.06-16.06.17 7* 185 185
  16.06-23.06.17 7* 195 195
  23.0602.07.17 9 455 455
  02.07-11.07.17 9 535 535
  11.07-20.07.17 9 590 590
  20.07-29.07.17 9 590 590
  29.0707.08.17 9 590 590
  07.08-16.08.17 9 590 590
  16.08-25.08.17 9 535 535
  25.0801.09.17 7* 195 195
  01.0908.09.17 7* 180 180
  08.09-15.09.17 7* 165 165
  15.09-22.09.17 7* 145 145
  22.09-29.09.17 7* 135 135

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз Цените за пакет аранжманите се однесуваат по лице (7 ноќевања со вклучен превоз), за минимум 2 лица во апартман (трето и четврто лице во апартман БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз 50 евра возрасен и 35 евра дете 2-12 години)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
  • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  • *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

   

  • Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:
  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години:
  • 35 € деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)