Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „SHARK“ – ФЛОГИТА

  €70,00
  Вилата се наоѓа во грaдчето Неа Флогита познато по бројните таверни, ресторани барови, чистото море и убавата плажа. Од плажа е одалечена само неколку метри и е во првата линија на вили. Располага со 1/4 дуплекс апартмани со две спални и кујна на прв кат. Апартманите се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).
  Вила „ШАРК“ – Флогита
  Период Ноќевања 1/4
  21.05-28.05.17 7* 100
  28.05-04.06.17 7* 120
  04.06-11.06.17 7* 140
  11.06-18.06.17 7* 160
  18.06-25.06.17 7* 180
  25.06-02.07.17 7 380
  02.07-09.07.17 7 400
  09.07-16.07.17 7 420
  16.07-23.07.17 7 450
  23.07-30.07.17 7 450
  30.07-06.08.17 7 450
  06.08-13.08.17 7 450
  13.08-20.08.17 7 450
  20.08-27.08.17 7 400
  27.08-03.09.17 7* 190
  03.09-10.09.17 7* 150
  10.09-17.09.17 7* 120
  17.09-24.09.17 7* 80
  24.09-01.10.17 7* 70

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

  Вила „ШАРК“ – Флогита
  Период Ноќевања 1/4
  21.05-28.05.17 7* 100
  28.05-04.06.17 7* 120
  04.06-11.06.17 7* 140
  11.06-18.06.17 7* 160
  18.06-25.06.17 7* 180
  25.06-02.07.17 7 380
  02.07-09.07.17 7 400
  09.07-16.07.17 7 420
  16.07-23.07.17 7 450
  23.07-30.07.17 7 450
  30.07-06.08.17 7 450
  06.08-13.08.17 7 450
  13.08-20.08.17 7 450
  20.08-27.08.17 7 400
  27.08-03.09.17 7* 190
  03.09-10.09.17 7* 150
  10.09-17.09.17 7* 120
  17.09-24.09.17 7* 80
  24.09-01.10.17 7* 70

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)


  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.