Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Октомвриски патувања

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Дворците 3НП на Баварија 11 ОКТОМВРИ

  €189,00
  Минхен – Баварска “Метропола со душа”, еден од најубавите градови во Германија, културен и боемски центар, град со бројни историски споменици кои зборуваат за вековните Баварски владетели од династијата Вителсбах, многубројни ремек дела од модерната технологија и архитектура како што е и познатата Алианс – Арена. Светски центар на саеми, град на пивници и Октоберфест кои ги обврзуваат посетителите да ја почуствуваат типичната баварска атмосфера со свежо точено пиво и коленица.

  Октомвриски патувања

  Filter by:

  Clear All
  Min: €89,00 Max: €209,00
  89 209