Понуди
  Filters
  Пребарување

  Санторини Лето 2021 - Сопствен превоз

  €51,00
  Хотел Мементо 3* се наоѓаа во местото Периса, на 100м од преубавата песочна плажа во близина на многу beach барови , ресторани , таверни и ноќни клубови. Секоја соба располага со сопсвено купатило (бања), балкон/двор, фрижидер,TV, AC, WI – FI вклучено во цена. Секјдневно одржување на хигиена на собите и на секој три дена се менуваат постелнина и пешкири.Појадокот е континентален. Во хотелот Memento Perisa секоја соба поседува сопствена кујна и хотелот има сопствен базен.

  За ова патување потребен е негативен  PCR- тест или доказ за  ВАКЦИНАЦИЈА и сертификат со QR код

   

    САНТОРИНИ ЛЕТО 2021   ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА  СТУДИО, НА ДЕН    
                     
  Хотел МЕМЕНТО , Периса                
  ТИП НА СОБА 01.06-15.06. 16.06-30.06. 01.07-21.07. 22.07-31.07. 01.08-24.08. 25.08-07.09. 08.09-24.09. 25.09-01.10. 01.10-31.10.
  СТУДИО ЗА 2 ЛИЦА 51 58 74 82 100 82 74 58 46
  СТУДИО ЗА 3 ЛИЦА 55 62 89 100 112 100 89 73 55
  СТУДИО ЗА 4 ЛИЦА 67 74 100 112 128 112 100 82 66

   

  Цените се дадени по ден за наем на соба

  Напомени:

  - Деца од 0год-2 год бесплатно 

  - Уплатите се вршат исклучиво во денарска противвредност 1 евро = 62 денари

  - За ова патување важат општите услови на патување на НЕХАР ТРАВЕЛ

                                       

  За ова патување потребен е негативен  PCR- тест или доказ за  ВАКЦИНАЦИЈА и сертификат со QR код

   

    САНТОРИНИ ЛЕТО 2021   ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА  СТУДИО, НА ДЕН    
                     
  Хотел МЕМЕНТО , Периса                
  ТИП НА СОБА 01.06-15.06. 16.06-30.06. 01.07-21.07. 22.07-31.07. 01.08-24.08. 25.08-07.09. 08.09-24.09. 25.09-01.10. 01.10-31.10.
  СТУДИО ЗА 2 ЛИЦА 51 58 74 82 100 82 74 58 46
  СТУДИО ЗА 3 ЛИЦА 55 62 89 100 112 100 89 73 55
  СТУДИО ЗА 4 ЛИЦА 67 74 100 112 128 112 100 82 66

   

  Цените се дадени по ден за наем на соба

  Напомени:

  - Деца од 0год-2 год бесплатно 

  - Уплатите се вршат исклучиво во денарска противвредност 1 евро = 62 денари

  - За ова патување важат општите услови на патување на НЕХАР ТРАВЕЛ