Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХЕЛИОС Гарден апарт хотел - Лименас

  €69,00
  Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 10 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. од првата најблиска плажа. Вилата располага со 1/2 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Вилата располага со базен и лежалки ( бесплатно користење), сместен во двор уреден со зеленило. Има сопствен паркинг.

   

  Helios Garden Hotel Apartment - Limenas

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба 1/2  +1 студио - стандардна соба (помошен кревет)
    мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7            229 €               175 €
  17.07.2021 7            229 €               175 €
  24.07.2021 7            229 €               175 €
  31.07.2021 7            249 €               195 €
  07.08.2021 7            259 €               205 €
  14.08.2021 7            259 €               205 €
  21.08.2021 7            239 €               185 €
  28.08.2021 7            239 €               185 €
  04.09.2021 7            209 €               159 €
  11.09.2021 7            179 €               149 €
  18.09.2021 7             69 €               139 €
  * цените се по лице за 7 ноќевања  

   

  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион (се служи во таверна, не во сместувачкиот објект) 15 евра по лице на ден                  
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во хотел на рецепција) 1,5 евра по соба на ден                    
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања                           
                                   

   

  Helios Garden Hotel Apartment - Limenas

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба 1/2  +1 студио - стандардна соба (помошен кревет)
    мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7            229 €               175 €
  17.07.2021 7            229 €               175 €
  24.07.2021 7            229 €               175 €
  31.07.2021 7            249 €               195 €
  07.08.2021 7            259 €               205 €
  14.08.2021 7            259 €               205 €
  21.08.2021 7            239 €               185 €
  28.08.2021 7            239 €               185 €
  04.09.2021 7            209 €               159 €
  11.09.2021 7            179 €               149 €
  18.09.2021 7             69 €               139 €
  * цените се по лице за 7 ноќевања  

   

  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион (се служи во таверна, не во сместувачкиот објект) 15 евра по лице на ден                  
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во хотел на рецепција) 1,5 евра по соба на ден                    
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања