Понуди
  Filters
  Пребарување

  ТЕОДОРА Студиос & Апартмент - Лименарија

  €89,00
  Вила ТЕОДОРА Студиос & Апартмент е лоцирана во Лименарија на шеталиштето со таверни и дуќани , на сама плажа. Вилата располага со 1/3 студија, 1/4 студија како и 1/4 апартман, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса.

  ПОПУСТ 20% ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30 ЈУНИ

  Teodora Studios & Apartment - Limenaria

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/3 студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба (3 класични кревети) 1/4 студио - стандардна соба (брачен кревет + кревети на спрат 1/4 дуплекс апартман
      мин. 2 лица мин. 3 лица мин. 4 лица мин. 4 лица
  10.07.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  17.07.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  24.07.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  31.07.2021 7            235 €               155 €              129 €              139 €
  07.08.2021 7            245 €               165 €              135 €              149 €
  14.08.2021 7            245 €               165 €              135 €              149 €
  21.08.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  28.08.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  04.09.2021 7            189 €               129 €              109 €              119 €
  11.09.2021 7            149 €                 99 €               89 €               99 €
  18.09.2021 7            139 €                 89 €               79 €                89 €
  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион (се служи во таверна, не во сместувачкиот објект) 15 евра по лице на ден                  
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања                           
                                   

  ПОПУСТ 20% ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30 ЈУНИ

  Teodora Studios & Apartment - Limenaria

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/3 студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба (3 класични кревети) 1/4 студио - стандардна соба (брачен кревет + кревети на спрат 1/4 дуплекс апартман
      мин. 2 лица мин. 3 лица мин. 4 лица мин. 4 лица
  10.07.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  17.07.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  24.07.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  31.07.2021 7            235 €               155 €              129 €              139 €
  07.08.2021 7            245 €               165 €              135 €              149 €
  14.08.2021 7            245 €               165 €              135 €              149 €
  21.08.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  28.08.2021 7            199 €               135 €              115 €              125 €
  04.09.2021 7            189 €               129 €              109 €              119 €
  11.09.2021 7            149 €                 99 €               89 €               99 €
  18.09.2021 7            139 €                 89 €               79 €                89 €
  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион (се служи во таверна, не во сместувачкиот објект) 15 евра по лице на ден                  
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања