Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Лаки 4*, Охрид

  €35,00
  Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи.

    

   

  Тип на услуга

   

   

   

  Тип на соба

  Ноќевање со појадок

  Полупансион

  Полн пансион

  Еднокреветна СТАНДАРД соба

   

  45 €

   

  55 €

   

  65 €

  Двокреветна СТАНДАРД соба

   

  35 €

   

  45 €

   

  55 €

  СВИТА (макс. 4 лица)

   

  150 €

   

  160 €

   

        170 €

   Цените се по лице на ден.

  Цените се изразени по евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 еур=62 ден

   

  • Туристичка такса е вклучена во цена
  • Доплата за дополнителен оброк 10€ по лице на ден
  • Деца до 7 год. - бесплатно
  • Деца 7-12 год. 50% попуст        

  ЛЕТНИ ПАКЕТИ 

  - 4 ноќевања со појадок (BB)  = 120 € по лице во двокреветна соба

  -7 ноќевања со појадок  (BB) = 196 € по лице во двокреветна соба

  *Еднокреветна соба + 30 %

    

   

  Тип на услуга

   

   

   

  Тип на соба

  Ноќевање со појадок

  Полупансион

  Полн пансион

  Еднокреветна СТАНДАРД соба

   

  45 €

   

  55 €

   

  65 €

  Двокреветна СТАНДАРД соба

   

  35 €

   

  45 €

   

  55 €

  СВИТА (макс. 4 лица)

   

  150 €

   

  160 €

   

        170 €

   Цените се по лице на ден.

  Цените се изразени по евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 еур=62 ден

   

  • Туристичка такса е вклучена во цена
  • Доплата за дополнителен оброк 10€ по лице на ден
  • Деца до 7 год. - бесплатно
  • Деца 7-12 год. 50% попуст        

  ЛЕТНИ ПАКЕТИ 

  - 4 ноќевања со појадок (BB)  = 120 € по лице во двокреветна соба

  -7 ноќевања со појадок  (BB) = 196 € по лице во двокреветна соба

  *Еднокреветна соба + 30 %

  Ознаки за производ