Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ „РОЈАЛ “ – ФУРКА

  €120,00
  Хотелот Ројал е лоциран на прекрасната песочна плажа во Фурка. Хотелот располага со 37 ,1/3 и 1/2+1 соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. Лежалките на плажа се доплаќаат 5 еур или се бесплатни со нарачка на пијалок. Дел од нашата понуда се 1/2+1 соби со еден брачен кревет и едно дополнително легло.
  Хотел „РОЈАЛ“ – Фурка  
  Период ПП По лице во 1/2
  20.05-27.05.17 7 150
  27.05-03.06.17 7 180
  03.06-10.06.17 7 210
  10.06-17.06.17 7 240
  17.06-24.06.17 7 260
  24.06-01.07.17 7 280
  01.07-08.07.17 7 300
  08.07-15.07.17 7 320
  15.07-22.07.17 7 330
  22.07-29.07.17 7 330
  29.0705.08.17 7 330
  05.08-12.08.17 7 330
  12.08-19.08.17 7 330
  19.08-26.08.17 7 300
  26.08-02.09.17 7 250
  02.09-09.09.17 7 200
  09.09-16.09.17 7 170
  16.09-23.09.17 7 130
  23.0930.09.17 7 120

  *ПП -Полупансион :

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса


  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
  • Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 0 до 6 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
  • Трет возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
  • Доплата за соба со директен поглед на море 5 евра на ден по соба
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време\
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.


  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)
  Хотел „РОЈАЛ“ – Фурка  
  Период ПП По лице во 1/2
  20.05-27.05.17 7 150
  27.05-03.06.17 7 180
  03.06-10.06.17 7 210
  10.06-17.06.17 7 240
  17.06-24.06.17 7 260
  24.06-01.07.17 7 280
  01.07-08.07.17 7 300
  08.07-15.07.17 7 320
  15.07-22.07.17 7 330
  22.07-29.07.17 7 330
  29.0705.08.17 7 330
  05.08-12.08.17 7 330
  12.08-19.08.17 7 330
  19.08-26.08.17 7 300
  26.08-02.09.17 7 250
  02.09-09.09.17 7 200
  09.09-16.09.17 7 170
  16.09-23.09.17 7 130
  23.0930.09.17 7 120

  *ПП -Полупансион :

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса


  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
  • Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 0 до 6 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
  • Трет возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
  • Доплата за соба со директен поглед на море 5 евра на ден по соба
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време\
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.


  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)