Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ „GOLDEN BEACH“ – МЕТАМОРФОЗИ

  €189,00
  Хотелот Голеден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење од страна на гостите.

  Хотел „ГОЛДЕН БИЧ“ - Метаморфозис

  Период

   

  По лице во 2+1 ЕКО

  По лицево 2+1

   

  19.05-26.05.19

  7

  189

  209

   

  26.05-02.06.19

  7

  209

  229

   

  02.06-09.06.19

  7

  239

  249

   

  09.06-16.06.19

  7

  279

  299

   

  16.06-23.06.19

  7

  309

  329

   

  23.06-30.06.19

  7

  329

  349

   

  30.06-07.07.19

  7

  359

  379

   

  07.07-14.07.19

  7

  409

  439

   

  14.07-21.07.19

  7

  459

  479

   

  21.07-28.07.19

  7

  459

  479

   

  28.07-04.08.19

  7

  459

  479

   

  04.08-11.08.19

  7

  459

  479

   

  11.08-18.08.19

  7

  459

  479

   

  18.08-25.08.19

  7

  419

  449

   

  25.08-01.09.19

  7

  369

  389

   

  01.09-08.09.19

  7

  319

  339

   

  08.09-15.09.19

  7

  259

  279

   

  15.09-22.09.19

  7

  209

  229

   

   

  * ALL LIGHT– се вклучено (појадок - шведска маса, ручек –избор од две главни јадења ,вечера- шведска маса,  локални алхохолни и безалхохолни пијалоци од 12-17: 30ч. и 19:00-21:00 ч.)

   

  Напомена

  -       Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга за број на ноќевања дадени во табелата

  -       Прво дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО

  -       Второ дете 0 до 2.99 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО

  -       Второ дете 3 до 7.99 г. со двајца возрасни без легло – плаќа 10ЕВРА на ден

  -       Прво дете од 12-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќа 30% од цената во табелата

  -       Трето возрасно лице над 16 години на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата

  -       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  -       Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

  -       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  -       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време

  -       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  -       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 35 €
  •           деца од 2 до 12 години: 20 €
  •           деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

  Туристичкатаксаод1,5€ наденпосместувачкаединицасеплаќаналицеместопопристигнување (check in) во објектот.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Хотел „ГОЛДЕН БИЧ“ - Метаморфозис

  Период

   

  По лице во 2+1 ЕКО

  По лицево 2+1

   

  19.05-26.05.19

  7

  189

  209

   

  26.05-02.06.19

  7

  209

  229

   

  02.06-09.06.19

  7

  239

  249

   

  09.06-16.06.19

  7

  279

  299

   

  16.06-23.06.19

  7

  309

  329

   

  23.06-30.06.19

  7

  329

  349

   

  30.06-07.07.19

  7

  359

  379

   

  07.07-14.07.19

  7

  409

  439

   

  14.07-21.07.19

  7

  459

  479

   

  21.07-28.07.19

  7

  459

  479

   

  28.07-04.08.19

  7

  459

  479

   

  04.08-11.08.19

  7

  459

  479

   

  11.08-18.08.19

  7

  459

  479

   

  18.08-25.08.19

  7

  419

  449

   

  25.08-01.09.19

  7

  369

  389

   

  01.09-08.09.19

  7

  319

  339

   

  08.09-15.09.19

  7

  259

  279

   

  15.09-22.09.19

  7

  209

  229

   

   

  * ALL LIGHT– се вклучено (појадок - шведска маса, ручек –избор од две главни јадења ,вечера- шведска маса,  локални алхохолни и безалхохолни пијалоци од 12-17: 30ч. и 19:00-21:00 ч.)

   

  Напомена

  -       Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга за број на ноќевања дадени во табелата

  -       Прво дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО

  -       Второ дете 0 до 2.99 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО

  -       Второ дете 3 до 7.99 г. со двајца возрасни без легло – плаќа 10ЕВРА на ден

  -       Прво дете од 12-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќа 30% од цената во табелата

  -       Трето возрасно лице над 16 години на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата

  -       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  -       Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

  -       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  -       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време

  -       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  -       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 35 €
  •           деца од 2 до 12 години: 20 €
  •           деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

  Туристичкатаксаод1,5€ наденпосместувачкаединицасеплаќаналицеместопопристигнување (check in) во објектот.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата