Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE”-

  €149,00
  Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м.
  Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем убаво уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.
  Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“ – Никити
  Период ПП По лице во 1/3 По лице во 1/3+1 стандард По лице во 1/4 и 1/5 дуплекс
  27.05-03.06.18 7 189 205 225
  03.06-10.06.18 7 219 239 259
  10.06-17.06.18 7 259 279 299
  17.06-24.06.18 7 279 309 329
  24.06-01.07.18 7 299 329 349
  01.07-08.07.18 7 329 359 389
  08.07-15.07.18 7 359 399 439
  15.07-22.07.18 7 399 459 499
  22.07-29.07.18 7 399 459 499
  29.0705.08.18 7 399 459 499
  05.08-12.08.18 7 399 459 499
  12.08-19.08.18 7 399 459 499
  19.08-26.08.18 7 379 419 439
  26.08-02.09.18 7 319 369 389
  02.09-09.09.18 7 279 319 339
  09.09-16.09.18 7 209 259 279
  16.09-23.09.18 7 189 205 225
  23.09-30.09.18 7 149 179 199

  www.koviouholidayvillage.com

   

   

  *ПП – Полупансион :

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база шведска маса

   

  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“ – Никити
  Период ПП По лице во 1/3 По лице во 1/3+1 стандард По лице во 1/4 и 1/5 дуплекс
  27.05-03.06.18 7 189 205 225
  03.06-10.06.18 7 219 239 259
  10.06-17.06.18 7 259 279 299
  17.06-24.06.18 7 279 309 329
  24.06-01.07.18 7 299 329 349
  01.07-08.07.18 7 329 359 389
  08.07-15.07.18 7 359 399 439
  15.07-22.07.18 7 399 459 499
  22.07-29.07.18 7 399 459 499
  29.0705.08.18 7 399 459 499
  05.08-12.08.18 7 399 459 499
  12.08-19.08.18 7 399 459 499
  19.08-26.08.18 7 379 419 439
  26.08-02.09.18 7 319 369 389
  02.09-09.09.18 7 279 319 339
  09.09-16.09.18 7 209 259 279
  16.09-23.09.18 7 189 205 225
  23.09-30.09.18 7 149 179 199

  www.koviouholidayvillage.com

   

   

  *ПП – Полупансион :

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база шведска маса

   

  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата