Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ „NEAPOLIS“ – ПОЛИХРОНО

  €169,00
  Хотелот Неаполис е лоциран на прекрасната песочна плажа во центарот на Полихроно. Хотелот располага со 29 соби, 1/2, 1/3 и 1/3+1 соби. Овој хотел е идеален избор за оние кои сакаат да бидат блиску до плажа. Во склоп на самиот хотел има ресторан, кафе бар, пицерија, бесплатен интернет и централна клима. Сите соби се опремени со бања – реновирана во 2013 година, тераса, ТВ, клима уред (вклучена во цената).
  1/2 соби имаат по 2 стандардни легла,1/3 имаат 3 стандардни легла или 1 брачен и 1 единечен, 1/3+1 имаат 1 брачен, 1 единечен и едно дополнително легло (на извлекување).
  Хотел „НЕАПОЛИС“ – Полихроно
  Период ПП По лице во 1/2
  27.05-03.06.17 7 169
  03.06-10.06.17 7 199
  10.06-17.06.17 7 229
  17.06-24.06.17 7 259
  24.06-01.07.17 7 279
  01.07-08.07.17 7 299
  08.07-15.07.17 7 309
  15.07-22.07.17 7 329
  22.07-29.07.17 7 329
  29.0705.08.17 7 329
  05.08-12.08.17 7 329
  12.08-19.08.17 7 329
  19.08-26.08.17 7 279
  26.08-02.09.17 7 255
  02.09-09.09.17 7 235
  09.09-16.09.17 7 215
  16.09-23.09.17 7 185

  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за 7ПП полупансиони (појадок+вечера)\
  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО (во соби со соодветен капацитет)
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата (во соби со соодветен капацитет)
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата (во соби со соодветен капацитет)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на интернет во лоби барот и терасата на хотелот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)
  Хотел „НЕАПОЛИС“ – Полихроно
  Период ПП По лице во 1/2
  27.05-03.06.17 7 169
  03.06-10.06.17 7 199
  10.06-17.06.17 7 229
  17.06-24.06.17 7 259
  24.06-01.07.17 7 279
  01.07-08.07.17 7 299
  08.07-15.07.17 7 309
  15.07-22.07.17 7 329
  22.07-29.07.17 7 329
  29.0705.08.17 7 329
  05.08-12.08.17 7 329
  12.08-19.08.17 7 329
  19.08-26.08.17 7 279
  26.08-02.09.17 7 255
  02.09-09.09.17 7 235
  09.09-16.09.17 7 215
  16.09-23.09.17 7 185

  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за 7ПП полупансиони (појадок+вечера)\
  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО (во соби со соодветен капацитет)
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата (во соби со соодветен капацитет)
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата (во соби со соодветен капацитет)
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на интернет во лоби барот и терасата на хотелот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)