Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел SNOW PATROL LODGE 3*, Попова Шапка

  €0,00
  Хотел со извонредна локација непосредно до билетарата за ски карти и прекрасен поглед кон ски стазите во Попова Шапка, одличен ресторан, панорамска затворена тераса, ски остава. Хотелот е одлично место кога барате ски падини, паркинг за гости, ресторан (одлична кујна - локални специјалитети и интернационална кујна), салон со камин, панорамска тераса, место за чување зимска опрема, конференциска сала, можност за организирање на catskiing

   

   

  Период на престој 

   Ноќевање со појадок

  10.12-30.12.2020

  1. 100 ден

  03.01-31.03.2021

  1.200 ден

   

   Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува:

  • Појадок
  • Интернет
  • Паркинг 
  • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст
  • Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

   

   

  Период на престој 

   Ноќевање со појадок

  10.12-30.12.2020

  1. 100 ден

  03.01-31.03.2021

  1.200 ден

   

   Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува:

  • Појадок
  • Интернет
  • Паркинг 
  • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст
  • Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)
  Ознаки за производ