Понуди
  Filters
  Пребарување

  AEGEAN MELATHRON ***** LUX KALITHEA

  €82,00

   

  Специјална понуда од Aegean Melathron Thallaso Spa 5*

   

  AEGEAN MELATHRON ***** LUX KALITHEA www.aegeanstar.com

  ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

  5

  26.06-23.07

  24.07-23.08

  24.08-17.09

  18.09-09.10

  10.10-15.10

   

   

   

   

   

  DOUBLE ROOM ECO

  2 AD

  143

  191

  143

  128

  82

   

   

   

   

   

  ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – КОМПЛЕТ ПАНСИОН

  DOUBLE ROOM ECO

  2 AD

  188

  235

  188

  173

  126

   

   

   

   

   

  Мин. Престој

  5

  5

  5

  5

  5

   

   

   

   

   

  Stayover tax 4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

  Опис: ресоран, лоби бар,пул бар,бар на плажа,2 базена, детски базен,спортови на вода,приватна плажа, фитнес, џакузи,масажа, мини бања,детско игралиште,тенис,ТВ салон,маркет,фризер и др.

  Соби: клима, САТ ТВ,телефон,сеф, фен,балкон

  ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

  ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.10.2020 SPO 2654

  УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

  2020
  PERIOD A&B (25Apr-25jun and 18Sep-15Oct) 7 days prior to arrival 50% charge of the total cost
  PERIOD C-D (26Jun-17Sep): 14 days prior to arrival 100% charge of the total cost
  N.SHOW/EARLY DEPARTURE:Charge 100% of the total cost

   

   

  Специјална понуда од Aegean Melathron Thallaso Spa 5*

   

  AEGEAN MELATHRON ***** LUX KALITHEA www.aegeanstar.com

  ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

  5

  26.06-23.07

  24.07-23.08

  24.08-17.09

  18.09-09.10

  10.10-15.10

   

   

   

   

   

  DOUBLE ROOM ECO

  2 AD

  143

  191

  143

  128

  82

   

   

   

   

   

  ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – КОМПЛЕТ ПАНСИОН

  DOUBLE ROOM ECO

  2 AD

  188

  235

  188

  173

  126

   

   

   

   

   

  Мин. Престој

  5

  5

  5

  5

  5

   

   

   

   

   

  Stayover tax 4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

  Опис: ресоран, лоби бар,пул бар,бар на плажа,2 базена, детски базен,спортови на вода,приватна плажа, фитнес, џакузи,масажа, мини бања,детско игралиште,тенис,ТВ салон,маркет,фризер и др.

  Соби: клима, САТ ТВ,телефон,сеф, фен,балкон

  ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

  ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.10.2020 SPO 2654

  УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

  2020
  PERIOD A&B (25Apr-25jun and 18Sep-15Oct) 7 days prior to arrival 50% charge of the total cost
  PERIOD C-D (26Jun-17Sep): 14 days prior to arrival 100% charge of the total cost
  N.SHOW/EARLY DEPARTURE:Charge 100% of the total cost

   

  Ознаки за производ