Понуди
  Filters
  Пребарување

  ALOE АПАРТМАТНИ

  €105,00
  Хотелот се наоѓа на само 130 метри од GOLDEN BEACH во Скала Потамиа опкружен со борова шума. Студиата се 1/3 и 1/4 располагаат со комплетно опремена кујна, бања, ТВ и клима уред чие користење е вклучено во цената. Од сезона 2017, понудата на Нехар Травел за хотел Алое е зголемена и со хотелските А – категорија на соби со кои располага овој капацитет (без кујна). Понудата за истите е со појадок и вечера. Хотел Алое како и неколку други вили на барање на задоволните гости е дел од нашата понуда неколку години. Проверете и сами.
  ОБЈЕКТОТ Е КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН (МАРТ 2015). На располагање на гостите има и базен кое користење е вклучено во цената.
  Период наем 1/3 студио 1/4
  студио
  26.05-02.06.17 7* 115 120
  02.06-09.06.17 7* 150 160
  09.06-16.06.17 7* 170 185
  16.06-23.06.17 7* 185 199
  23.0602.07.17 9 445 455
  02.07-11.07.17 9 525 535
  11.07-20.07.17 9 580 599
  20.07-29.07.17 9 580 599
  29.0707.08.17 9 580 599
  07.08-16.08.17 9 580 599
  16.08-25.08.17 9 520 560
  25.0801.09.17 7* 195 215
  01.0908.09.17 7* 175 185
  08.09-15.09.17 7* 165 175
  15.09-22.09.17 7* 135 145
  22.09-29.09.17 7* 105 115

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
  • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
  • Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни:50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
  Период наем 1/3 студио 1/4
  студио
  26.05-02.06.17 7* 115 120
  02.06-09.06.17 7* 150 160
  09.06-16.06.17 7* 170 185
  16.06-23.06.17 7* 185 199
  23.0602.07.17 9 445 455
  02.07-11.07.17 9 525 535
  11.07-20.07.17 9 580 599
  20.07-29.07.17 9 580 599
  29.0707.08.17 9 580 599
  07.08-16.08.17 9 580 599
  16.08-25.08.17 9 520 560
  25.0801.09.17 7* 195 215
  01.0908.09.17 7* 175 185
  08.09-15.09.17 7* 165 175
  15.09-22.09.17 7* 135 145
  22.09-29.09.17 7* 105 115

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
  • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена
  • Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни:50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)