Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Црна Гора - Лето 2020

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хотел Palmon Bay&Spa 4*, Игало

  €36,00
  Palmon Bay Hotel & Spa **** е нов хотел сместен на самиот морски брег, во Игало. и е идеално евклопен во единствениот амбиент на Бокакоторскиот залив. Хотелот располага со 204 соби од кои повеќето се со поглед на море, сопствена плажа, Wellness i Spa центар, затворен и отворен базен, lobby и pool бар како и Olive roof Terrace.

  Хотел Брацера 4*, Будва

  €37,00
  Хотелот се наоѓа на 200м. од Словенска плажа. Сите соби се климатизирани, со сопствен балкон и поглед на море.