Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  GRAND HOTEL & SPA 4*, Центар

  €0,00
  Копаоник е најголем планински масив и најпознат туристички и скијачки центар во Србија. Поради своите природни убавини е прогласен за Национален парк. Највисок врв е Pancicev vrh, 2017 м.. Скијашките терени се наоѓаат на висина од 1650 м – 2017 м. Снегот вообичаено доаѓа на крај на Ноември и трае до Мај. Снег има просечно 159 дена годишно.

   

  GRAND HOTEL & SPA  4*,  Центар

  ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА  15% (за резервации до  31.Октомври)

  Т

  Минимумлица

  Бр. На легла

  06.Дек

  17.Дек

  17.Дек

  27.Дек

  27.Дек

  03.Јан

  29.Дек

  03.Јан

  29.Дек

  06.Јан

  03.Јан

  10.Јан

  10.Јан

  17.Јан

  17.Јан

  31.Јан

  31.Јан

  07.Фев

  07.Фев

  21.Фев

  21.Фев

  07.Март

  07.Mарт

  14.Mарт

  14.Mарт

  21.Mарт

  21.Mарт

  11.Aпр

  Мин. ноќи

   

   

  5

  3

  7

  5

  8

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  4

  4

  STANDARD

  2

  2

  94

  82

  150

  226

  146

  106

  102

  74

  94

  99

  90

  112

  84

  71

  SUPERIOR

  2

  2

  103

  90

  165

  249

  160

  116

  112

  81

  103

  109

  99

  123

  92

  78

  SUPERIOR+

  2

  2

  112

  98

  181

  271

  176

  127

  122

  88

  112

  119

  108

  134

  100

  85

  FAMILY

  3

  3,4,5

  111

  96

  204

  304

  198

  124

  121

  86

  126

  133

  124

  133

  99

  83

  DELUXE

  3

  2+1

  103

  90

  165

  249

  160

  116

  112

  81

  103

  109

  99

  123

  92

  78

  ДОПЛАТИ

  ДЕТЕ 0-2

  БЕСПЛАТНО

  ДЕТЕ 2-7 НА ЗАЕДНИЧКИ ЛЕЖАЈ

  49

  ДЕТЕ 2-12 НА ЗАЕДНИЧКИ ЛЕЖАЈ ВО ДЕЛУКС СОБА

  49

  ДЕТЕ 2-12 НА СОПСТВЕН ЛЕЖАЈ

  69

  3 / 4 / 5.  ВОЗРАСНО ЛИЦЕ

  69

  ЦЕНИ ВО ЕУР ПО ЛИЦЕ ПО НОЌ

  ЗА УСЛУГА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ЦЕНАТА СЕ НАМАЛУВА ЗА 10 ЕУР ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

  Специјална понуда за период  14.03 – 11.04.2021.  Дете  2-12 год. на заеднички лежај -  БЕСПЛАТНО , на сопствен лежај доплата   49 еур на ден

  НАПОМЕНА ЗА Рана резервација

  Попустот се пресметува само на цената за сместување. За услуга полупансион (11.5еур на ден) не се пресметува попуст). На доплатните легла не се пресметува попуст. Резервациите направени со попуст за рана резервација подлежат на 50% пенали во случај на отказ или промена на термин ( до 15 дена пред поцеток на користење на услугите). За период пократок од 15 дена, пеналите се според општите услови.

   

   

  ЦЕНАТА  ВКЛУЧУВА:

  • Сместување на база полупансион (појадок и вечера – шведска маса);
  • Специјална Божиќна вечера (25.12.2020, 07.01.2021);
  • Неограничено користење на содржините на Spa & Wellness центарот  na 1.800m2: затворен базен со димензии 18x9m, соблекувална (шкафче, баде мантил, папучи, пешкир), relax зона, Сауна свет – Инфра-ред сауна, Финска сауна, Руска бања, тропски дождови, амам, солено-ледена пештера, kneipp, базен и  jacuzzi со топлена вода на отворено;неограничено користење на фитнес центарот;
  • Посебна програма за деца 3-12год. – дневен програм на анимација со професионална грижа за децата во детскиот клуб.
  • Ски гардероба, wi - fi.

  ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА (задолжително плаќање при резервација):

  • Тур. такса – (1.00 €)  по лице на ден за возрасни;(0.50 €) на ден за деца  7 -15 год; деца  0 - 7 год. не плаќаат тур. такса

  ДОПЛАТА НА ЛИЦЕ МЕСТО(незадолжително):

  • Јога, пилатес, аеробик, аквабик, персонален тренинг, фитнес тренинг; паркинг.

  ДОПЛАТИ ВО АГЕНЦИЈА

  • ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА – Цената ќе биде објавена дополнително

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

   

  GRAND HOTEL & SPA  4*,  Центар

  ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА  15% (за резервации до  31.Октомври)

  Т

  Минимумлица

  Бр. На легла

  06.Дек

  17.Дек

  17.Дек

  27.Дек

  27.Дек

  03.Јан

  29.Дек

  03.Јан

  29.Дек

  06.Јан

  03.Јан

  10.Јан

  10.Јан

  17.Јан

  17.Јан

  31.Јан

  31.Јан

  07.Фев

  07.Фев

  21.Фев

  21.Фев

  07.Март

  07.Mарт

  14.Mарт

  14.Mарт

  21.Mарт

  21.Mарт

  11.Aпр

  Мин. ноќи

   

   

  5

  3

  7

  5

  8

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  7

  4

  4

  STANDARD

  2

  2

  94

  82

  150

  226

  146

  106

  102

  74

  94

  99

  90

  112

  84

  71

  SUPERIOR

  2

  2

  103

  90

  165

  249

  160

  116

  112

  81

  103

  109

  99

  123

  92

  78

  SUPERIOR+

  2

  2

  112

  98

  181

  271

  176

  127

  122

  88

  112

  119

  108

  134

  100

  85

  FAMILY

  3

  3,4,5

  111

  96

  204

  304

  198

  124

  121

  86

  126

  133

  124

  133

  99

  83

  DELUXE

  3

  2+1

  103

  90

  165

  249

  160

  116

  112

  81

  103

  109

  99

  123

  92

  78

  ДОПЛАТИ

  ДЕТЕ 0-2

  БЕСПЛАТНО

  ДЕТЕ 2-7 НА ЗАЕДНИЧКИ ЛЕЖАЈ

  49

  ДЕТЕ 2-12 НА ЗАЕДНИЧКИ ЛЕЖАЈ ВО ДЕЛУКС СОБА

  49

  ДЕТЕ 2-12 НА СОПСТВЕН ЛЕЖАЈ

  69

  3 / 4 / 5.  ВОЗРАСНО ЛИЦЕ

  69

  ЦЕНИ ВО ЕУР ПО ЛИЦЕ ПО НОЌ

  ЗА УСЛУГА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ЦЕНАТА СЕ НАМАЛУВА ЗА 10 ЕУР ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

  Специјална понуда за период  14.03 – 11.04.2021.  Дете  2-12 год. на заеднички лежај -  БЕСПЛАТНО , на сопствен лежај доплата   49 еур на ден

  НАПОМЕНА ЗА Рана резервација

  Попустот се пресметува само на цената за сместување. За услуга полупансион (11.5еур на ден) не се пресметува попуст). На доплатните легла не се пресметува попуст. Резервациите направени со попуст за рана резервација подлежат на 50% пенали во случај на отказ или промена на термин ( до 15 дена пред поцеток на користење на услугите). За период пократок од 15 дена, пеналите се според општите услови.

   

   

  ЦЕНАТА  ВКЛУЧУВА:

  • Сместување на база полупансион (појадок и вечера – шведска маса);
  • Специјална Божиќна вечера (25.12.2020, 07.01.2021);
  • Неограничено користење на содржините на Spa & Wellness центарот  na 1.800m2: затворен базен со димензии 18x9m, соблекувална (шкафче, баде мантил, папучи, пешкир), relax зона, Сауна свет – Инфра-ред сауна, Финска сауна, Руска бања, тропски дождови, амам, солено-ледена пештера, kneipp, базен и  jacuzzi со топлена вода на отворено;неограничено користење на фитнес центарот;
  • Посебна програма за деца 3-12год. – дневен програм на анимација со професионална грижа за децата во детскиот клуб.
  • Ски гардероба, wi - fi.

  ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА (задолжително плаќање при резервација):

  • Тур. такса – (1.00 €)  по лице на ден за возрасни;(0.50 €) на ден за деца  7 -15 год; деца  0 - 7 год. не плаќаат тур. такса

  ДОПЛАТА НА ЛИЦЕ МЕСТО(незадолжително):

  • Јога, пилатес, аеробик, аквабик, персонален тренинг, фитнес тренинг; паркинг.

  ДОПЛАТИ ВО АГЕНЦИЈА

  • ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА – Цената ќе биде објавена дополнително