Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Феста Винтер Палас 5* (Festa Winter Palace)

  €44,00
  Локација : 150 м од ски лифт Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали. СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

  Локација : 150 м од ски лифт
  Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.
  СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

  Ценовник:

  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

  15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018

  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018, 08.01-15.02.2019, 05.03-09.04.2019 (не се комбинира со попуст за рана резервација, важи од 01.11.2018

  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2018 21.12-27.12.2018 28.12-01.01.2019 02.01-13.01.2019 14.01-25.01.2019 16.02-04.03.2019
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-09.04.2018     26.01-15.02.2019    
  Двокреветна соба 2+1 44 € 59 € 105 € 68 € 57 € 55 €
  Јуниор сјуит – студио 2+2 51 € 68 € 122 € 77 €  

   

  64 €

  62 €
  Aпартман 2+2 54 € 73 € 133 € 84 € 70 € 66 €
  Еднокреветна соба 1+1 67 € 88 € 210 € 121 € 85 € 83 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет
  Дополнителни услови : 

   

  - Деца до 2.99 год. – бесплатно 
  - Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
  - Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст 
  - Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст 
  - Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст 
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 50€ 
  - Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 40€, дете – 20€ 
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 150 м од ски лифт
  Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.
  СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

  Ценовник:

  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:

  15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018

  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018, 08.01-15.02.2019, 05.03-09.04.2019 (не се комбинира со попуст за рана резервација, важи од 01.11.2018

  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2018 21.12-27.12.2018 28.12-01.01.2019 02.01-13.01.2019 14.01-25.01.2019 16.02-04.03.2019
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-09.04.2018     26.01-15.02.2019    
  Двокреветна соба 2+1 44 € 59 € 105 € 68 € 57 € 55 €
  Јуниор сјуит – студио 2+2 51 € 68 € 122 € 77 €  

   

  64 €

  62 €
  Aпартман 2+2 54 € 73 € 133 € 84 € 70 € 66 €
  Еднокреветна соба 1+1 67 € 88 € 210 € 121 € 85 € 83 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет
  Дополнителни услови : 

   

  - Деца до 2.99 год. – бесплатно 
  - Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
  - Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст 
  - Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст 
  - Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст 
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 50€ 
  - Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 40€, дете – 20€ 
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден