Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Феста Винтер Палас 5*

  €35,00
  Локација : 150 м од ски лифт Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали. СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

  Локација : 150 м од ски лифт
  Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.
  СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

  Ценовник:

  FESTA WINTER PALACE 5* - Боровец
  www.festahotels.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017 
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017, 08.01-15.02.2018, 05.03-09.04.2018 (важат за резервации направени од 01.12.2017)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-21.12.2017 22.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 02.01-13.01.2018 14.01-25.01.2018 16.02-04.03.2018 05.03-09.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој     (мин.5 ноќ.) 26.01-15.02.2018      
  Двокреветна соба  2+1            35.00 €           50.00 €           94.00 €           57.00 €           45.00 €           39.00 €           37.00 €
  Јуниор сјуит - студио 2+2            42.00 €           59.00 €          111.00 €           66.00 €           53.00 €           45.00 €           43.00 €
  Aпартман 2+2            45.00 €           64.00 €          122.00 €           73.00 €           59.00 €           50.00 €           48.00 €
  Еднокреветна соба 1+1            53.00 €           79.00 €          188.00 €          101.00 €           72.00 €           58.00 €           54.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет во лоби.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 16€, дете - 8€
  Дополнителни услови
  Деца до 2.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 70% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 30% попуст
  ▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 55€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 150 м од ски лифт
  Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.
  СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

  Ценовник:

  FESTA WINTER PALACE 5* - Боровец
  www.festahotels.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017 
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017, 08.01-15.02.2018, 05.03-09.04.2018 (важат за резервации направени од 01.12.2017)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-21.12.2017 22.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 02.01-13.01.2018 14.01-25.01.2018 16.02-04.03.2018 05.03-09.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој     (мин.5 ноќ.) 26.01-15.02.2018      
  Двокреветна соба  2+1            35.00 €           50.00 €           94.00 €           57.00 €           45.00 €           39.00 €           37.00 €
  Јуниор сјуит - студио 2+2            42.00 €           59.00 €          111.00 €           66.00 €           53.00 €           45.00 €           43.00 €
  Aпартман 2+2            45.00 €           64.00 €          122.00 €           73.00 €           59.00 €           50.00 €           48.00 €
  Еднокреветна соба 1+1            53.00 €           79.00 €          188.00 €          101.00 €           72.00 €           58.00 €           54.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет во лоби.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 16€, дете - 8€
  Дополнителни услови
  Деца до 2.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 70% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 30% попуст
  ▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 55€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден