Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Грин Вуд 4* (Green Wood )

  €22,00
  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот. Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани. Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг. СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

  Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
  Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани.
  Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
  СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Ценовник:

   

  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
  15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018
  10% за резервација и уплата до 30.11.2018
  БОНУСИ : 7=6
  Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат и важат за период на престој 01.12-20.12.2018 | 14.01-31.03.2018
  Цените се по лице за 1 ноќ. 01.12-20.12.2018 14.01-28.02.2019 21.12-27.12.2018 28.12-01.01.2019
  на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.03-31.03.2019   02.01-13.01.2019  
  Вид на сместување        
  Двокреветна соба 2+0 22 € 25 € 27 € 61 €
  Студио 2+2 27 € 29 € 31 € 62 €
  Едноспален апартман 2+2 31 € 34 € 41 € 67 €
  Двоспален апартман 4+2 27 € 29 € 32 € 59 €
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете од 4-13.99 год. – 8€
  Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен – 18€, дете од 4-13.99 год. – 12€ (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)
  Минимален престој : 3 ноќевања во новогодишниот период
  Дополнителни услови :

   

  - Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно

  - Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

  - Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  - Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

  - Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца

  - Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

  - Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца

  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 120€, дете – 50€

  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

  Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
  Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани.
  Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
  СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Ценовник:

   

  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
  15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018
  10% за резервација и уплата до 30.11.2018
  БОНУСИ : 7=6
  Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат и важат за период на престој 01.12-20.12.2018 | 14.01-31.03.2018
  Цените се по лице за 1 ноќ. 01.12-20.12.2018 14.01-28.02.2019 21.12-27.12.2018 28.12-01.01.2019
  на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.03-31.03.2019   02.01-13.01.2019  
  Вид на сместување        
  Двокреветна соба 2+0 22 € 25 € 27 € 61 €
  Студио 2+2 27 € 29 € 31 € 62 €
  Едноспален апартман 2+2 31 € 34 € 41 € 67 €
  Двоспален апартман 4+2 27 € 29 € 32 € 59 €
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете од 4-13.99 год. – 8€
  Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен – 18€, дете од 4-13.99 год. – 12€ (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)
  Минимален престој : 3 ноќевања во новогодишниот период
  Дополнителни услови :

   

  - Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно

  - Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

  - Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  - Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

  - Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца

  - Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

  - Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца

  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 120€, дете – 50€

  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден