Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Грин Вуд 4*

  €20,00
  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот. Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани. Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг. СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

  Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
  Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани.
  Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
  СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Ценовник:

   

  GREEN WOOD 4* - Банско
  www.greenwood-hotel.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 
  (не важи за период 28.12-02.01.2018, не се пресметува на доплатите за полупансион и се вклучено)
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 02.01-31.03.2018 
  (се комбинира со попуст за рана резервација, важи за НП, ПП, АЛЛ)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-20.12.2017 15.01-28.02.2018 21.12-27.12.2017 28.12-01.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој 01.03-31.03.2018   02.01-14.01.2018 ПП
  Двокреветна соба 2+0           20.00 €           22.00 €           24.00 €            54.00 €
  Студио 2+2           24.00 €           26.00 €           28.00 €            55.00 €
  Едноспален апартман 2+2           28.00 €           30.00 €           33.00 €            59.00 €
  Двоспален апартман 4+2           25.00 €           27.00 €           29.00 €            59.00 €
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
   паркинг, интернет.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 11, дете - 7 
  Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен - 17, дете од 4-13.99 год. - 11  (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)
  Дополнителни услови
  ▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Прво дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст
  ▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло - 20% попуст од цената за двајца 
  ▪ Две деца со 1 возрасен - двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен 
  ▪ Еднокреветна соба - 20% попуст од цената за двајца 
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

  Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
  Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани.
  Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
  СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Ценовник:

   

  GREEN WOOD 4* - Банско
  www.greenwood-hotel.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 
  (не важи за период 28.12-02.01.2018, не се пресметува на доплатите за полупансион и се вклучено)
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 02.01-31.03.2018 
  (се комбинира со попуст за рана резервација, важи за НП, ПП, АЛЛ)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-20.12.2017 15.01-28.02.2018 21.12-27.12.2017 28.12-01.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој 01.03-31.03.2018   02.01-14.01.2018 ПП
  Двокреветна соба 2+0           20.00 €           22.00 €           24.00 €            54.00 €
  Студио 2+2           24.00 €           26.00 €           28.00 €            55.00 €
  Едноспален апартман 2+2           28.00 €           30.00 €           33.00 €            59.00 €
  Двоспален апартман 4+2           25.00 €           27.00 €           29.00 €            59.00 €
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
   паркинг, интернет.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 11, дете - 7 
  Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен - 17, дете од 4-13.99 год. - 11  (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)
  Дополнителни услови
  ▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Прво дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст
  ▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло - 20% попуст од цената за двајца 
  ▪ Две деца со 1 возрасен - двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен 
  ▪ Еднокреветна соба - 20% попуст од цената за двајца 
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден