Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Ice Angels 4*

  €68,00
  Локација : во центарот на Боровец

  Локација : во центарот на Боровец

   

  Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2018
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 05.01-08.02.2019 | 16.02-15.04.2019 (попустите се комбинираат)
  Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН 30.12-05.01.2018 22.12-28.12.2018 05.01-08.02.2019 16.02-31.03.2019
  Вид на сместување | Период на престој 09.02-15.02.2019
  Еднокреветна соба 1 115.00 € 103.00 € 72.00 € 68.00 €
  Двокреветна соба 2+1 164.00 € 145.00 € 104.00 € 99.00 €
  Јуниор сјуит 2+1 192.00 € 170.00 € 136.00 € 129.00 €
  Јуниор сјуит – лукс 2+1 205.00 € 183.00 € 148.00 € 141.00 €
  Двоспален апартман 4+2 255.00 € 230.00 € 205.00 € 195.00 €
  Двоспален апартман – лукс 4+2 267.00 € 242.00 € 216.00 € 206.00 €
  Минимален престој – 5 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет
  Дополнителни услови :
  - Деца до 5.99 год. – бесплатно
  - Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
  - Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
  - Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : во центарот на Боровец

   

  Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2018
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 05.01-08.02.2019 | 16.02-15.04.2019 (попустите се комбинираат)
  Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН 30.12-05.01.2018 22.12-28.12.2018 05.01-08.02.2019 16.02-31.03.2019
  Вид на сместување | Период на престој 09.02-15.02.2019
  Еднокреветна соба 1 115.00 € 103.00 € 72.00 € 68.00 €
  Двокреветна соба 2+1 164.00 € 145.00 € 104.00 € 99.00 €
  Јуниор сјуит 2+1 192.00 € 170.00 € 136.00 € 129.00 €
  Јуниор сјуит – лукс 2+1 205.00 € 183.00 € 148.00 € 141.00 €
  Двоспален апартман 4+2 255.00 € 230.00 € 205.00 € 195.00 €
  Двоспален апартман – лукс 4+2 267.00 € 242.00 € 216.00 € 206.00 €
  Минимален престој – 5 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет
  Дополнителни услови :
  - Деца до 5.99 год. – бесплатно
  - Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
  - Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
  - Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден