Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Иглика Палас 4* (Iglika Palace)

  €25,00
  Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

   

  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 
  15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2020
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 19.12-25.12.2020 26.12-02.01.2021 03.01-23.01.2021 24.01-12.02.2021
  Вид на сместување

   

   

  06.03-09.04.2021

   

    13.02-05.03.2021  
  Двокреветна соба – економи 2+0 25 € 46 € 37 € 25 €
  Двокреветна соба – стандард 2+2 37 € 52 € 44 € 37 €
  Студио 2+2/3+1 37 € 52 € 44 € 37 €
  НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат 3 редовни суми.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза, користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби, паркинг, сауна и парна бања
  Минимален престој : 7 ноќевања во новогодишниот период
   Дополнителни услови : 

   

  - Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
  - Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно 
  - Трето  дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во студио – 50% попуст 

  - Возрасен на дополнително легло во соба- 25% попуст 

  - Четврти возрасен на дополнително легло во студио - 25% попуст
  - Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година) 
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€ 
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

   

  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 
  15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2020
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 19.12-25.12.2020 26.12-02.01.2021 03.01-23.01.2021 24.01-12.02.2021
  Вид на сместување

   

   

  06.03-09.04.2021

   

    13.02-05.03.2021  
  Двокреветна соба – економи 2+0 25 € 46 € 37 € 25 €
  Двокреветна соба – стандард 2+2 37 € 52 € 44 € 37 €
  Студио 2+2/3+1 37 € 52 € 44 € 37 €
  НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат 3 редовни суми.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза, користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби, паркинг, сауна и парна бања
  Минимален престој : 7 ноќевања во новогодишниот период
   Дополнителни услови : 

   

  - Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
  - Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно 
  - Трето  дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во студио – 50% попуст 

  - Возрасен на дополнително легло во соба- 25% попуст 

  - Четврти возрасен на дополнително легло во студио - 25% попуст
  - Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година) 
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€ 
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден