Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Иглика Палас 4*

  €25,00
  Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

  Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт

  Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор.

  Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар.

  СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

   

  IGLIKA PALACE 4* - Боровец
  www.hoteliglikapalace.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за стандард соба и студио, 15% за економи соба
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017
  (попусите не важат за Нова Година)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 19.12-25.12.2017 26.12-01.01.2018 02.01-19.01.2018 20.01-02.02.2018 05.03-09.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој 17.02-04.03.2018   03.02-16.02.2018    
  Двокреветна соба - стандард 2+2            31.00 €           46.00 €           37.00 €           31.00 €           28.00 €
  Студио 2+2            29.00 €           46.00 €           37.00 €           29.00 €           25.00 €
  Еднокреветна соба - стандард 1+1            44.00 €           90.00 €           55.00 €           43.00 €           40.00 €
  Двокреветна соба - економи 2+0            25.00 €           75.00 €           31.00 €           20.00 €           18.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза (од 16-17ч.), користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
  Дополнителни услови
  Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - бесплатно
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 25% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен во соба - 25% попуст (за Нова Година се наплаќа редовна сума, без попуст)
  ▪ НАПОМЕНА : за сместување во студио се наплаќаат 3 редовни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 55€, дете - 30€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт

  Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор.

  Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар.

  СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

   

  IGLIKA PALACE 4* - Боровец
  www.hoteliglikapalace.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за стандард соба и студио, 15% за економи соба
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017
  (попусите не важат за Нова Година)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 19.12-25.12.2017 26.12-01.01.2018 02.01-19.01.2018 20.01-02.02.2018 05.03-09.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој 17.02-04.03.2018   03.02-16.02.2018    
  Двокреветна соба - стандард 2+2            31.00 €           46.00 €           37.00 €           31.00 €           28.00 €
  Студио 2+2            29.00 €           46.00 €           37.00 €           29.00 €           25.00 €
  Еднокреветна соба - стандард 1+1            44.00 €           90.00 €           55.00 €           43.00 €           40.00 €
  Двокреветна соба - економи 2+0            25.00 €           75.00 €           31.00 €           20.00 €           18.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза (од 16-17ч.), користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
  Дополнителни услови
  Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - бесплатно
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 25% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен во соба - 25% попуст (за Нова Година се наплаќа редовна сума, без попуст)
  ▪ НАПОМЕНА : за сместување во студио се наплаќаат 3 редовни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 55€, дете - 30€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден