Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Јанакиев 4*

  €38,00
  Локација : 1200 м од ски лифт Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет. СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар

  Локација : 1200 м од ски лифт
  Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет.

  СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар

   

  YANAKIEV 4* - Боровец
  www.hotel-yanakiev.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-22.12.2017 23.12-29.12.2017 30.12-05.01.2018 06.01-12.01.2018 24.02-01.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој ПП - мин.4 ноќ. 13.01-09.02.2018   10.02-23.02.2018  
  Двокреветна соба 2+1            38.00 €           60.00 €           88.00 €           74.00 €           41.00 €
  Едноспален апартман 2+2            50.00 €           72.00 €          115.00 €           92.00 €           56.00 €
  Еднокреветна соба 1+1            60.00 €           95.00 €          150.00 €          120.00 €           66.00 €
  Доплата за поглед на планина : 5на ден (на барање, ограничен број на соби и апартмани)
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауна, парна бања и лакониум за возрасни лица (од 15-19 ч.), паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  Деца до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
  ▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во апартман - 8 на ден
  ▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 30% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во апартман - 15 на ден
  ▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло - се наплаќа за еднокреветна соба
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 90€, дете - 50€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 1200 м од ски лифт
  Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет.

  СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар

   

  YANAKIEV 4* - Боровец
  www.hotel-yanakiev.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-22.12.2017 23.12-29.12.2017 30.12-05.01.2018 06.01-12.01.2018 24.02-01.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој ПП - мин.4 ноќ. 13.01-09.02.2018   10.02-23.02.2018  
  Двокреветна соба 2+1            38.00 €           60.00 €           88.00 €           74.00 €           41.00 €
  Едноспален апартман 2+2            50.00 €           72.00 €          115.00 €           92.00 €           56.00 €
  Еднокреветна соба 1+1            60.00 €           95.00 €          150.00 €          120.00 €           66.00 €
  Доплата за поглед на планина : 5на ден (на барање, ограничен број на соби и апартмани)
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауна, парна бања и лакониум за возрасни лица (од 15-19 ч.), паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  Деца до 5.99 год. - бесплатно
  ▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
  ▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во апартман - 8 на ден
  ▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 30% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло во апартман - 15 на ден
  ▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло - се наплаќа за еднокреветна соба
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 90€, дете - 50€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден