Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Кап Хаус 3*

  €19,00
  Локација : во центар, 300 м од жичарницата Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање. Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи

  Локација : во центар, 300 м од жичарницата

  Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање.
  Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи

  Ценовник: 

   

  KAP HOUSE 3* - Банско
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017
  15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување 01.12-22.12.2017 | 09.01-31.01.2018
  (не се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-26.12.2017 27.12-02.01.2018 03.01-07.01.2018 08.01-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој
  Двокреветна соба 2+1           20.00 €           46.00 €           28.00 €            19.00 €
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 8, дете - 4 
  Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, интернет, паркинг, ски гардеробер
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете од 4-13.99 год.- 35€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

   

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : во центар, 300 м од жичарницата

  Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање.
  Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи

  Ценовник: 

   

  KAP HOUSE 3* - Банско
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017
  15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување 01.12-22.12.2017 | 09.01-31.01.2018
  (не се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-26.12.2017 27.12-02.01.2018 03.01-07.01.2018 08.01-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој
  Двокреветна соба 2+1           20.00 €           46.00 €           28.00 €            19.00 €
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 8, дете - 4 
  Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, интернет, паркинг, ски гардеробер
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете од 4-13.99 год.- 35€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

   

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице