Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Лион 4* (Lion)

  €53,00
  Локација : 1200 м од ски лифт Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет. СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар

  Локација : 1200 м од ски лифт
  Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет.

  СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар 

  Ценовник:

   

  LION 4* – Боровец
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2018| 10% за резервација и уплата до 31.10.2018
  БОНУСИ : 7=6 за  период на пристигнување од 02.03-31.03.2019(попустите се комбинираат)
     29.12.2018-04.01.2019  05.01-11.01.2019  15.12-28.12.2018  01.12-14.12.2018
       16.02-22.02.2019  12.01-18.01.2019  19.01-25.01.2019
  Еднокреветна соба      26.01-15.02.2019  23.02-31.03.2019
  1 возрасен                     135,00 €                   60,00 €                 57,00 €                 53,00 €
  Двокреветна соба (2+0)        
  2 возрасни                     143,00 €                   87,00 €                 82,00 €                 75,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     125,00 €                   76,00 €                 71,00 €                 65,00 €
  Двокреветна соба (2+1)        
  2 возрасни                     150,00 €                   97,00 €                 91,00 €                 79,00 €
  3 возрасни                     203,00 €                 133,00 €               123,00 €               109,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     131,00 €                   85,00 €                 79,00 €                 69,00 €
  1 возрасен +2 деца  (4-11.99 год.)                     158,00 €                 103,00 €                 96,00 €                 85,00 €
  2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.)                     176,00 €                 115,00 €               107,00 €                 94,00 €
  Јуниор сјуит 2+2        
  1 возрасен                     161,00 €                 113,00 €               107,00 €                 95,00 €
  2 возрасни                     161,00 €                 113,00 €               107,00 €                 95,00 €
  3 возрасни                     214,00 €                 149,00 €               139,00 €               125,00 €
  4 возрасни                     268,00 €                 185,00 €               171,00 €               155,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     161,00 €                 113,00 €               107,00 €                 95,00 €
  1 возрасен + 2 деца ( 4-11.99 год.)                     188,00 €                 131,00 €               123,00 €               110,00 €
  2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.)                     188,00 €                 131,00 €               123,00 €               110,00 €
  2 возрасни + 2 деца ( 4 -11.99 год.)                     214,00 €                 149,00 €               139,00 €               125,00 €
  3 возрасни + 1 дете ( 4- 11.99 год.)                     241,00 €                 167,00 €               155,00 €               140,00 €
  1 возрасен + 3 деца ( 4 – 11.99 год.)                     214,00 €                 149,00 €               139,00 €               125,00 €
  Едноспален апартман 2+2        
  1 возрасен                     274,00 €                 193,00 €               179,00 €               162,00 €
  2 возрасни                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  3 возрасни                     278,00 €                 197,00 €               183,00 €               165,00 €
  4 возрасни                     279,00 €                 198,00 €               184,00 €               166,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  1 возрасен + 2 деца ( 4-11.99 год.)                     275,00 €                 195,00 €               182,00 €               164,00 €
  2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.)                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  2 возрасни + 2 деца ( 4 -11.99 год.)                     276,00 €                 195,00 €               181,00 €               166,00 €
  3 возрасни + 1 дете ( 4- 11.99 год.)                     277,00 €                 196,00 €               182,00 €               164,00 €
  1 возрасен + 3 деца ( 4 – 11.99 год.)                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  Минимален престој – 5 ноќевања.
  Во цената е вкучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет
  Дополнителни услови
  - Деца до 3.99 год. – бесплатно
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете од 2-11.99 год. – 40€
  - Локација: 500 метри од ски лифтовите
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 1200 м од ски лифт
  Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет.

  СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар 

  Ценовник:

   

  LION 4* – Боровец
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2018| 10% за резервација и уплата до 31.10.2018
  БОНУСИ : 7=6 за  период на пристигнување од 02.03-31.03.2019(попустите се комбинираат)
     29.12.2018-04.01.2019  05.01-11.01.2019  15.12-28.12.2018  01.12-14.12.2018
       16.02-22.02.2019  12.01-18.01.2019  19.01-25.01.2019
  Еднокреветна соба      26.01-15.02.2019  23.02-31.03.2019
  1 возрасен                     135,00 €                   60,00 €                 57,00 €                 53,00 €
  Двокреветна соба (2+0)        
  2 возрасни                     143,00 €                   87,00 €                 82,00 €                 75,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     125,00 €                   76,00 €                 71,00 €                 65,00 €
  Двокреветна соба (2+1)        
  2 возрасни                     150,00 €                   97,00 €                 91,00 €                 79,00 €
  3 возрасни                     203,00 €                 133,00 €               123,00 €               109,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     131,00 €                   85,00 €                 79,00 €                 69,00 €
  1 возрасен +2 деца  (4-11.99 год.)                     158,00 €                 103,00 €                 96,00 €                 85,00 €
  2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.)                     176,00 €                 115,00 €               107,00 €                 94,00 €
  Јуниор сјуит 2+2        
  1 возрасен                     161,00 €                 113,00 €               107,00 €                 95,00 €
  2 возрасни                     161,00 €                 113,00 €               107,00 €                 95,00 €
  3 возрасни                     214,00 €                 149,00 €               139,00 €               125,00 €
  4 возрасни                     268,00 €                 185,00 €               171,00 €               155,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     161,00 €                 113,00 €               107,00 €                 95,00 €
  1 возрасен + 2 деца ( 4-11.99 год.)                     188,00 €                 131,00 €               123,00 €               110,00 €
  2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.)                     188,00 €                 131,00 €               123,00 €               110,00 €
  2 возрасни + 2 деца ( 4 -11.99 год.)                     214,00 €                 149,00 €               139,00 €               125,00 €
  3 возрасни + 1 дете ( 4- 11.99 год.)                     241,00 €                 167,00 €               155,00 €               140,00 €
  1 возрасен + 3 деца ( 4 – 11.99 год.)                     214,00 €                 149,00 €               139,00 €               125,00 €
  Едноспален апартман 2+2        
  1 возрасен                     274,00 €                 193,00 €               179,00 €               162,00 €
  2 возрасни                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  3 возрасни                     278,00 €                 197,00 €               183,00 €               165,00 €
  4 возрасни                     279,00 €                 198,00 €               184,00 €               166,00 €
  1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.)                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  1 возрасен + 2 деца ( 4-11.99 год.)                     275,00 €                 195,00 €               182,00 €               164,00 €
  2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.)                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  2 возрасни + 2 деца ( 4 -11.99 год.)                     276,00 €                 195,00 €               181,00 €               166,00 €
  3 возрасни + 1 дете ( 4- 11.99 год.)                     277,00 €                 196,00 €               182,00 €               164,00 €
  1 возрасен + 3 деца ( 4 – 11.99 год.)                     275,00 €                 194,00 €               180,00 €               163,00 €
  Минимален престој – 5 ноќевања.
  Во цената е вкучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет
  Дополнителни услови
  - Деца до 3.99 год. – бесплатно
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете од 2-11.99 год. – 40€
  - Локација: 500 метри од ски лифтовите
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден