Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Lion 4*

  €73,00
  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице
  LION 4* - Банско
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.10.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување на 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018
  (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на наза ПОЛУПАНСИОН  29.12-02.01.2018 03.01-10.01.2018 16.12-28.12.2017 01.12-15.12.2017
  27.01-16.02.2018 11.01-26.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој   17.02-31.03.2018
  Двокреветна соба 2+1         136.00 €           96.00 €           78.00 €            73.00 €
  Јуниор сјуит - студио 2+2         160.00 €         136.00 €           88.00 €            85.00 €
  Едноспален апартман 2+2         269.00 €         202.00 €         158.00 €           147.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло -                25.00 €                18.00 €                15.00 €                 13.00 €
  ▪ Возрасен на дополнително легло -                 45.00 €                33.00 €                28.00 €                 25.00 €
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 4€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  LION 4* - Банско
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.10.2017
  БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување на 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018
  (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на наза ПОЛУПАНСИОН  29.12-02.01.2018 03.01-10.01.2018 16.12-28.12.2017 01.12-15.12.2017
  27.01-16.02.2018 11.01-26.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој   17.02-31.03.2018
  Двокреветна соба 2+1         136.00 €           96.00 €           78.00 €            73.00 €
  Јуниор сјуит - студио 2+2         160.00 €         136.00 €           88.00 €            85.00 €
  Едноспален апартман 2+2         269.00 €         202.00 €         158.00 €           147.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло -                25.00 €                18.00 €                15.00 €                 13.00 €
  ▪ Возрасен на дополнително легло -                 45.00 €                33.00 €                28.00 €                 25.00 €
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 4€ 
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден