Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Premier Luxury Resort 5*

  €84,00
  Локација : 150 м од жичарницата Нов 5-ѕвезден хотел во подножјето на Пирин планина. Луксузниот стил создава пријатна, спокојна и опуштена атмосфера. Идеално место за опуштање со своите два ресторани, лоби барот и СПА Центарот. Викториа СПА & фитнес : внатрешен базен, џакузи на отворено, гимнастичарски салон, студио за јога, финска сауна, арома сауна, парна бања, римска бања, kneipp патека, тепидариум, дел за рекреација, масажи и фитнес процедури
   
  PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* - Банско
   
  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
  20% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 07.01-18.01.2018 | 04.03-09.04.2018
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 19.01-03.03.2018
  10% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 22.12-28.12.2017 
  10% за резервација и уплата до 30.11.2017 за период на престој 07.01-09.04.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-15.12.2017 | 07.01-09.04.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-21.12.2017 22.12-28.12.2017 29.12-06.01.2018 07.01-18.01.2018 19.01-03.03.2018
        04.03-09.04.2018  
  Двокреветна соба 2+1           84.00 €         143.00 €         188.00 €           114.00 €          147.00 €
  Двокреветна соба - поглед планина 2+1         100.00 €         160.00 €         205.00 €           131.00 €          164.00 €
  Едноспален апартман 2+2         100.00 €         171.00 €         224.00 €           136.00 €          176.00 €
  Едноспален апартман - поглед планина 2+2         117.00 €         187.00 €         241.00 €           153.00 €          193.00 €
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, СПА и фитнес центар, интернет.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 19€, дете -10€ 
  Минимален престој - 5 ноќевања.
  Дополнителни услови
  ▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - 27 за 1 НП
  ▪ Возрасен на дополнително легло  - 37 за 1 НП
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 95€, дете - 55€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
   
  PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* - Банско
   
  Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
  20% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 07.01-18.01.2018 | 04.03-09.04.2018
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 19.01-03.03.2018
  10% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 22.12-28.12.2017 
  10% за резервација и уплата до 30.11.2017 за период на престој 07.01-09.04.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-15.12.2017 | 07.01-09.04.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-21.12.2017 22.12-28.12.2017 29.12-06.01.2018 07.01-18.01.2018 19.01-03.03.2018
        04.03-09.04.2018  
  Двокреветна соба 2+1           84.00 €         143.00 €         188.00 €           114.00 €          147.00 €
  Двокреветна соба - поглед планина 2+1         100.00 €         160.00 €         205.00 €           131.00 €          164.00 €
  Едноспален апартман 2+2         100.00 €         171.00 €         224.00 €           136.00 €          176.00 €
  Едноспален апартман - поглед планина 2+2         117.00 €         187.00 €         241.00 €           153.00 €          193.00 €
  Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, СПА и фитнес центар, интернет.
  Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 19€, дете -10€ 
  Минимален престој - 5 ноќевања.
  Дополнителни услови
  ▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - 27 за 1 НП
  ▪ Возрасен на дополнително легло  - 37 за 1 НП
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 95€, дете - 55€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден