Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Рила 4*

  €40,00
  Локација : во центарот на Боровец Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

  Локација : во центарот на Боровец
  Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

  RILA 4* 
  www.rilaborovets.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2017 
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  28.12-06.01.2018 07.01-13.01.2018 14.01-27.01.2018 17.12-27.12.2018 08.03-05.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој (мин.3 ноќевања) 28.01-24.02.2018 25.02-04.03.2018 05.03-17.03.2018  
  Двокреветна соба - стандард, поглед ресорт 2+1            89.00 €           73.00 €           58.00 €           54.00 €           40.00 €
  Двокреветна соба - стандард, поглед стаза 2+1            92.00 €           76.00 €           62.00 €           57.00 €           43.00 €
  Двокреветна соба - супериор, поглед ресорт 2+1          109.00 €           90.00 €           70.00 €           65.00 €           47.00 €
  Двокреветна соба - супериор, поглед стаза 2+1          112.00 €           94.00 €           74.00 €           68.00 €           51.00 €
  Фамилијарна супериор соба - студио, поглед ресорт 2+2          109.00 €           90.00 €           70.00 €           65.00 €           47.00 €
  Фамилијарна супериор соба - студио, поглед стаза  2+2          112.00 €           94.00 €           74.00 €           68.00 €           51.00 €
  Супериор сјуит - едноспален апартман, поглед ресорт                  *цена за соба 2+2          327.00 €          271.00 €          211.00 €          195.00 €          142.00 €
  Супериор сјуит - едноспален апартман, поглед стаза                  *цена за соба 2+2          337.00 €          281.00 €          221.00 €          205.00 €          152.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен и џакузи, интернет во лоби, паркинг. 
  За гостите сместени во супериор соби вклучено е и : користење на термо зона и фитнес центар, интернет во собите, ски гардеробер.
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна стандард или супериор соба - доплаќа 20% од цената за возрасен
  ▪ Деца од 2-11.99 год. сместени во фамилијарна соба : прво дете доплаќа 20%, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен 
  ▪ Прво дете сместено во супериор сјуит - бесплатно. Второ и трето дете доплаќа 10% од цената за сјуит
  ▪ Трет и четврт возрасен сместени во супериор сјуит - доплаќаат 10% од цената за сјуит
  ▪ Еден возрасен сместен со деца до 11.99 год. - прво дете доплаќа 70% од цената за возрасен, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 50% од цената за во двокреветна соба
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : во центарот на Боровец
  Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

  RILA 4* 
  www.rilaborovets.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2017 
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  28.12-06.01.2018 07.01-13.01.2018 14.01-27.01.2018 17.12-27.12.2018 08.03-05.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој (мин.3 ноќевања) 28.01-24.02.2018 25.02-04.03.2018 05.03-17.03.2018  
  Двокреветна соба - стандард, поглед ресорт 2+1            89.00 €           73.00 €           58.00 €           54.00 €           40.00 €
  Двокреветна соба - стандард, поглед стаза 2+1            92.00 €           76.00 €           62.00 €           57.00 €           43.00 €
  Двокреветна соба - супериор, поглед ресорт 2+1          109.00 €           90.00 €           70.00 €           65.00 €           47.00 €
  Двокреветна соба - супериор, поглед стаза 2+1          112.00 €           94.00 €           74.00 €           68.00 €           51.00 €
  Фамилијарна супериор соба - студио, поглед ресорт 2+2          109.00 €           90.00 €           70.00 €           65.00 €           47.00 €
  Фамилијарна супериор соба - студио, поглед стаза  2+2          112.00 €           94.00 €           74.00 €           68.00 €           51.00 €
  Супериор сјуит - едноспален апартман, поглед ресорт                  *цена за соба 2+2          327.00 €          271.00 €          211.00 €          195.00 €          142.00 €
  Супериор сјуит - едноспален апартман, поглед стаза                  *цена за соба 2+2          337.00 €          281.00 €          221.00 €          205.00 €          152.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен и џакузи, интернет во лоби, паркинг. 
  За гостите сместени во супериор соби вклучено е и : користење на термо зона и фитнес центар, интернет во собите, ски гардеробер.
  Дополнителни услови
  ▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна стандард или супериор соба - доплаќа 20% од цената за возрасен
  ▪ Деца од 2-11.99 год. сместени во фамилијарна соба : прво дете доплаќа 20%, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен 
  ▪ Прво дете сместено во супериор сјуит - бесплатно. Второ и трето дете доплаќа 10% од цената за сјуит
  ▪ Трет и четврт возрасен сместени во супериор сјуит - доплаќаат 10% од цената за сјуит
  ▪ Еден возрасен сместен со деца до 11.99 год. - прво дете доплаќа 70% од цената за возрасен, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен
  ▪ Доплата за еднокреветна соба - 50% од цената за во двокреветна соба
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден