Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Родопски Дом 4* (Rodopsli Dom)

  €21,00

  Ценовник:

   

  Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2018 
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-31.01.2019/26.02-31.03.2019 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќевање  09.12-24.12.2018 25.12-28.12.2018 29.12-02.01.2019 03.01-22.01.2019
  на база ПОЛУПАНСИОН 08.03-31.03.2019 23.01-07.03.2019  
  Двокреветна соба 2+1 21,00 € 25,00 € 50,00 € 24,00 €
  Едноспален апартман 2+2 29,00 € 38,00 € 71,00 € 36,00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
  Дополнителни услови :           
  - Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
  - Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 70% попуст
  - Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
  - Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
  - Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 10€
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете (4-11.99 год.) – 30€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Ценовник:

   

  Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2018 
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-31.01.2019/26.02-31.03.2019 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќевање  09.12-24.12.2018 25.12-28.12.2018 29.12-02.01.2019 03.01-22.01.2019
  на база ПОЛУПАНСИОН 08.03-31.03.2019 23.01-07.03.2019  
  Двокреветна соба 2+1 21,00 € 25,00 € 50,00 € 24,00 €
  Едноспален апартман 2+2 29,00 € 38,00 € 71,00 € 36,00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
  Дополнителни услови :           
  - Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
  - Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 70% попуст
  - Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
  - Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
  - Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 10€
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете (4-11.99 год.) – 30€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден